Apšuciemā atvērts jauns atpūtas komplekss

Engures pagasta padomes sēdē priekšsēdētājs Andris Kalnozols deputātus informēja, ka pašvaldības teritorijā Apšuciemā radies jauns uzņēmums – atpūtas komplekss «Arkādija». Kalnozola kungs norādīja, ka tik ļoti komfortabls un labiekārtots piedāvājums diez vai tuvākā apkārtnē sastopams…

Engures pagasta padomes sēdē priekšsēdētājs Andris Kalnozols deputātus informēja, ka pašvaldības teritorijā Apšuciemā radies jauns uzņēmums – atpūtas komplekss «Arkādija». Kalnozola kungs norādīja, ka tik ļoti komfortabls un labiekārtots piedāvājums diez vai tuvākā apkārtnē sastopams…

Ieintriģēti devāmies raudzīt jauno kompleksu «Arkadija». Mūs sagaidīja kompleksa direktore Dzidra Lūse, kura laipni izvadāja pa jaunuzceltām ēkām. Bijušā necilā gaļas pārstrādes ceha vietā uzceltas trīs lielas ēkas. Vienā no tām iekārtota viesnīca 80 vietām. Ir gan parasti divvietīgi numuriņi, gan ģimenēm ar divām istabām, gan luksus numuriņi, kur gulta aprīkota ar grezniem baldahīniem. Šajā ēkā arī neliela konferenču zālīte.
Brīvdienu mājā iespējas sarīkot viesības 40 cilvēkiem, šeit ir pirts, baseins, otrā stāvā numuriņi, kur pārlaist nakti.
Centrālajā ēkā ierīkota sabiedriskā ēdināšana – moderni aprīkots bistro, bet otrā stāvā – plaša banketa zāle 300 apmeklētājiem, kur ar laiku, iespējams, notiks kultūras pasākumi. Šeit arī moderna konferenču zāle 200 cilvēkiem. Uz pasākumu restorānā varēs ierasties arī ģimenes ar bērniem, jo šeit ierīkota speciāla rotaļu istaba. Turpat arī trenažieru un biljarda zāle.
Kompleksā ietilpst arī SPA centrs, kurā ir masāžas duša, divi džakuzi baseini, trīs pirtis – sāls pirts, sauna un tvaika pirts, keramiskie, apsildāmie atpūtas krēsli. Iekārtoti arī kabineti masāžai, kosmētiskais kabinets, iespējams izmantot SPA kapsulu. Latvijā šādu kapsulu nav daudz, kā apgalvo direktore, – tieši šāda – pagaidām ir tikai «Arkādijā». Jāteic, ka pašlaik SPA pakalpojumi ir salīdzinoši lēti, jo, kā stāstīja Dzidras kundze, ir vēlme, lai šīs ēkas pēc iespējas ātrāk tiktu piepildītas un visi pakalpojumi darbotos. Tas pavērtu iespēju pieņemt vairāk darbinieku, kas ir vietējie jūrmalciemu iedzīvotāji. Pašlaik jau šeit strādā administratore, istabene, divi pavāri – Aldis un Dina. Kā pastāstīja Dzidras kundze, tad kompleksa saimnieki esot rīdzinieki, kas nodarbojas ar viesnīcu pakalpojumiem. Šis ir viņu pirmais lielākais atpūtas komplekss.
Direktore cer, ka vasarā kompleksā uzturēsies tie, kas vēlas baudīt jūru, sauli, liedagu, bet pavasaros, rudeņos, šeit būs jauki atpūsties nūjotājiem. Savukārt ziemā viesnīca noderēšot tiem, kuri atbraukuši uz Milzukalnu slēpot. Cerības tiek liktas arī uz slēpotājiem no Lietuvas. Dzidras kundze šeit strādā, kopš maija, kad sākts iekārtot telpu interjers, kas ir viņas pašas izdomāts un izlolots. Jautāta par pieredzi, viņa saka, ka pieredzes neesot, esot bijusi tirdzniecības darbiniece, pati iekārtojusi savu veikalu, taisījusi remontus. Viņasprāt, viss izdosies tad, ja dari darbu, kas patīk.
Pagaidām nelielais kompleksa kolektīvs cer, ka spēs piesaistīt klientus gan ar cenām, gan laipnu apkalpošanu, gan kvalitatīvu pakalpojumu, lai uzņēmums varētu pastāvēt šajā ekonomiski sarežģītajā laikā un vēlāk arī attīstīties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *