Vēsma Grugule vairs nebūs Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas direktore

Nākamais mācību gads Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā sola pārmaiņas. Pēc 13 amatā nostrādātajiem gadiem skolas direktore Vēsma Grugule pieņēmusi lēmumu mainīt dzīvesvietu un skolas direktores darba gaitas turpināt Rīgā.

Nākamais mācību gads Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolā sola pārmaiņas. Pēc 13 amatā nostrādātajiem gadiem skolas direktore Vēsma Grugule pieņēmusi lēmumu mainīt dzīvesvietu un skolas direktores darba gaitas turpināt Rīgā.

(Fakti liecina, ka līdz šim V. Grugule Kandavas vidusskolas direktores amatā nostrādājusi visilgāk.) Otrdien, 22. maijā, Rīgas domes sēdē V. Grugule tika apstiprināta Rīgas Mūzikas internātvidussolas direktores amatā.
Kas pamudināja šādam solim, vaicājām pašai Vēsmai Grugulei šobrīd, kad rit eksāmenu laiks, tuvojas mācību gada izskaņa un darba atliku likām. V. Grugule: "Katram darbam un katram cilvēkam ir pievienotā vērtība, kas rezultātā nosaka gan paša darītāja, gan arī padarītā darba patieso vērtību. Ja, kaut ko darot, izdodas lietas mainīt uz labu – tas liecina, ka tu spēj un vari savu mērķi sasniegt un paveikt vēl vairāk. Manuprāt, tieši šī pievienotā vērtība ir mēraukla, pēc kuras izvērtēt paveikto. Tad, kad esi kaut ko sasniedzis un paveicis, apzinies, ka gribi vēl vairāk darīt. Un rodas vēlme pēc jauniem apvāršņiem, kam ļāvos arī es."
Kā tiks izraudzīts nākamais Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas direktora amata kandidāts? To vakar jautājām Kandavas novada Izglītības pārvaldes vadītājai Silvijai Tiltiņai. Viņa pastāstīja
– Viss notiks atbilstoši likumam. Tiklīdz saņemsim direktores V. Grugules atlūgumu, vērsīsimies domē ar lūgumu izstrādāt un apstiprināt nolikumu, amata vērtēšanas komisiju un izsludināt konkursu K. Mīlenbaha vidusskolas direktores amatam.

Komentāri

 1. Lai veicas jaunajā darbā! Daudz laba ir darījusi Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā! Ļoti jauks cilvēks- lai veicās!

 2. Lai veicas jaunajā darbā! Daudz laba ir darījusi Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolā! Ļoti jauks cilvēks- lai veicās!

 3. Žēl, ka tādi spējīgi cilvēki pamet novadu! Bet lai nu kā būtu, veiksmi un izdošanos kā arī cīņasgaru turpmāk!

 4. Kandavai nevajag spējīgus vadītājus – paliek tikai pelēcības un ielikteņi! Ļoti žēl!

 5. Protams, ka nebūs, vai Jūs pēdējo gadu laikā redzējuši konkursu vai nolikumu?????? s. nu pastāsti, kurš būs tas direktors????

 6. Žēl, ka Kandava turpina zaudēt savas pievienotās vērtības un cilvēki, kas gribētu ko mainīt uz labu, labprātāk izvēlas jaunus apvāršņus. Lai izdodas arī jaunajā darbā!

 7. Loti zeel, ka taa. Pret mani Vesma bija loti laba, nezinu ka par citiem. Visslabaakaa direktore, kas man ir bijusi, un man ir bijushas daudz gan no tukuma, gan rigas 🙂 Visu cienu un lai veicas !

 8. Viņa varētu policijā strādāt,atceros no skolas laikiem kā viņa spēja patiesību izspiest no cilvēka!nu nebija reāli viņai samelot kaut ko!tāds psiholoģiskais spiediens!
  Veiksmi rīgā Vēsā 😉

 9. loti skumji ka kandavaa pamazam paliek arvien mazak cilveku.sezdiena izejot cauri kandavas ielam ir sastopami vai nu ciganu tautibas laudis (personigi man nekas pret siem cilvekiem nav ) vai arii apreibusi cilveki…. un ielas ir loti vientulas 🙁
  tada sajutua ka kandava pamazam iznikst…

 10. Loti jauks un FANTASTIKS cilveeeks! noteikti iejutiisies jaunajaa kolektiivā ātri.

  Kandavas zaudē vienu labu cilveeku!

  Lai veicas lai arī kurp dotos!

 11. Esmu dzirdējusi,ka Kandavas skolotāju kolektīvs ir ļoti kašķīgs,nenovīdīgi viens pret otru,nograuza arī direktori.Žēl!

 12. Pavasaris arī nograuž ledu un paliek siltāks. Visi gaida vasaru. Priecīgus Vasarsvētkus!

 13. Žēl kolēģu no kaimiņskolas,jo Grugules kundze bija izdarīga direktore un prata cīnīties par savu skolu,izdarīts ir ļoti daudz. Jaunā direktore gadus 5 varēs mierīgi ganīties un izmantot Grugules kundzes paveikto.
  Lai veicas direktorei jaunajā darbiņā!

 14. Jā,ļoti žēl kad ies prom tik ļoti skaista un gudra direktore,
  bet lai viņai veicas nākamajā darbā.! 🙂 =)

 15. S. nu tak beidz…. nu ne tak no Tukuma….. Tas jau butu nesmuki….. Vai tad novada nav zinosu un izlgitotu kandidatu….?

 16. Uzznāju un biju šokā.. Grugules k-dze nav laba, bet IZCILA direktore un vislabākā, kāda līdz šim Kandavas skolu ir vadijusi. Jo to ir pierādijuši viņas darbi.. Skola tika uzcelta un turēta ļoti augstā līmenī, un ir lepnums par viņas paveikto.. Izcila direktore, skaista sieviete un fantastiska personība! Pārāk stingra? Tikai nevajag.. Tie, kas tā runā, nav redzējuši, ko nozīmē stingrs vadītājs.. Grugules k-dze ir taisnīga, saprotoša un Kandavai vajadzētu raudāt, ka no Kandavas aiziet TIK IZCILA vadītāja un personība!

  Bet neapraudam.. Nav jau mirusi.. Drīzāk, to sapratīs un nožēlos tie, kurus viņa pamet..
  Lai Grugules k-dzei veicās un patiesi dvēsele sasniedz tās mērauklas pēc kā sirds saprot, ka ir izdarījusi daudz laba un apkārtējie novērtējuši padarīto!
  Tādi kā viņa nepazūd, bet iet uz augšu!!!

  Patiesā cieņā – Grugules k-dzes bijušais audzēknis un arī kolēģis –
  Dainis Krauklis

 17. Pavisam anonīmajam kas rakstīja 26.05.2012. 01:44:41. Piemini manus vārdus! vai pēdējā laikā novadā augstā amatā (nerunājot par pagastiem) ir ticis kāds vietējais? NAV.

 18. Tiešām žēl,kārtējais gudrais un Kandavai vajadzīgais cilvēks pamet Kandavu, te paliek tikai kašķu buntes, ambiciozi un skaudīgi cilvēki.

 19. Vēsma Grugule ir skaista un gudra sieviete. Tikai žēl, ka vara jeb sapratnes trūkums…(?) no apkārtējiem tik jauku cilvēku, kādu viņu atceros no pamatskolas laika, bija padarījusi brīžam pat nežēlīgu. Ceru, ka darbs kultūras jeb mūzikas jomā palīdzēs atgūt sirsnību, ko arī novēlu.

 20. NEPIEKRĪTU!!! –
  – "Aija 27.05.2012. 16:10:37 "..te paliek tikai kašķu buntes, ambiciozi un skaudīgi cilvēki."

 21. Ļoti jauki, ka mūsu skolai (Rīgas Mūzikas Internātvidusskolai) tiek šāda izskatīga, laba, jauka, mīļa direktore! Tiešām liels prieks, gaidu nepacietībā Zinību dienu! 🙂

 22. Kandavas pievienotā vērtība Rīgā demonstrē nespēju veidot stabilu kolektīvu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *