Inese Valtenberga

Vānes pagasta sporta svētkos /FOTO/

Tradicionālo sporta veidu vidū, kā allaž, cieņā un kupli pārstāvēts bija futbols, kurā pēc spraigām spēlēm nepārspēta palika komanda «Kabile». 2. vietā kaimiņi – «Šķēde»,bet godpilnajā 3. vietā komanda «LB» jeb Vānes/Kandavas apvienotā futbolistu komanda.

Tradicionālo sporta veidu vidū, kā allaž, cieņā un kupli pārstāvēts bija futbols, kurā pēc spraigām spēlēm nepārspēta palika komanda «Kabile». 2. vietā kaimiņi – «Šķēde»,bet godpilnajā 3. vietā komanda «LB» jeb Vānes/Kandavas apvienotā futbolistu komanda. Basketbolā 1. vietā ierindojās komandas «Šķēde 1» spēlētāji, 2. – «Kabile», bet 3. – komandas «Bībers» (Vāne/Kandava) basketbolisti. Šaušana kā vienmēr iecienīta kā dāmu, tā kungu vidū. Daiļā dzimuma pārstāvju konkurencē līderu trijniekā ierindojās visas vietējās dāmas: Gerda Laumane; Dzintra Lastovska, Vija Zandberga. Kungu konkurencē izaicinājumam piekrita un kopvērtējumā šaušanas precizitātē nepārspēts palika pats domes priekšsēdētājs Normunds Štoferts. 2. vietas cienīgu precizitāti nodemonstrēja Agnis Asaris, bet 3. vietā ierindojās Einārs Priede (abi no Vānes). «Koka kājas» stabilitātē vislabāk klausīja Edžum Kreicbergam, Rolandam Seņkānam un Emīlam Zlaugotnim (visi no Vānes).

Interesi radīja «Espanders» jeb roku spēka noteicējs. Dāmu konkurencē par visspēcīgāko roku spēka titula īpašnieci kļuva Māra Lastovska, 2. – roku spēkā Kristīne Vesmane, bet 3. – Aija Rašmane (visas vānenieces). Vīriešu vidū spēcīgāko roku īpašnieka godā iekļuva Jānis Bambis (Kandava), 2. – Atis Lastovskis (Vāne), 3. – Andis Lavicevičs (Kabile). Sumo ietērpties un spēkiem mēroties uzdrīkstējās krietni mazāk interesentu. Tā sumo cīņās dāmu konkurencē nepārspēta palika Egita Karlsone, bet kungu vidū – Jānis Ozols. Rosība un sportiska noskaņa pagasta sporta laukumā valdīja līdz pat vēlai pēcpusdienai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *