Jānis Vītols

Valsts dzimšanas dienas svinības Kandavā /FOTO/

Šodien mūsu Latvijai – 96. Drīz simtgade, liekas ka daudz, bet patiesībā – nieks pret mūžību. Latvija ir mūžīga un tāpēc darāmā mums daudz, lai savu lolojumu patiesi saulītē celtu. Kandavnieki šovakar kultūras namā godināja savus darba rūķus.

Šodien mūsu Latvijai – 96. Drīz simtgade,–  liekas ka daudz, bet patiesībā – nieks pret mūžību. Latvija ir mūžīga un tāpēc darāmā mums daudz, lai savu lolojumu patiesi saulītē celtu. Kandavnieki šovakar kultūras namā godināja savus darba rūķus. Novada pateicības rakstus saņēma Jolanta Vicinska, Valda Upeniece, Anita Šteinberga, Marika Kaspržaka, un Biruta Apse. Apbalvojumu «Kandavas novada Gada labdaris» saņēma Raimonds Lazdāns un apbalvojumu «Kandavas Gada uzņēmējs» – Antra Gaisa. Svētkus pieskandēja Kandavas kultūras nama jauktais koris Dzintras Lindes vadībā un Toma Kazimirisaņeca vadītais meiteņu ansamblis «Cantable». Promenādē pie Latvijas kontūras ļaudis iededza svecīšu liesmiņas.

Komentāri

    1. Ja būtu bijis (bijusi) svinīgajā pasākumā, nebūtu jājautā- viss bija skaidrs- ar darbu nopelnīts.

    1. Ar ko tad mūsu pašu lielskungi sliktāki par aizjūras dižgariem! Tā kā šamajiem reiz pēc Billija nerātnībām tika veikta impīčmenta procedūra, tad mums noteikti vajag to atkārtot.

      1. Tad jau iznāk, ka mūsējā “Monika” arī vēl trīs gadus glabās skapī grēkā krišanas dienas ancuku, kuru kā lietišķo pierādījumu izvilks uz nākošajām pašvaldības vēlēšanām. Jā, dzīvot Kandavas novadā kļūst aizvien interesantāk!

  1. Kandavas novada domes Iepirkumu komisija izsludina iepirkumu Publisko iepirkumu likuma 8.² panta noteiktajā kārtībā „Aukstuma skapju iegāde medību produkcijas uzglabāšanai”. Iepirkuma identifikācijas Nr. KND 2014/11.

    Vai kāds var pakomentēt?!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *