Inese Valtenberga

Vai Kandavas ielas līdz novada svētkiem būs sakārtotas?

Vēl tikai divas nedēļas, un klāt Kandavas novada svētki, tāpēc vairākkārt no kandavniekiem nācies uzklausīt jautājumu – vai pilsētas ielas līdz svētkiem būs sakārtotas un iesāktie ielu seguma atjaunošanas darbi pabeigti?

Vēl tikai divas nedēļas, un klāt Kandavas novada svētki, tāpēc vairākkārt no kandavniekiem nācies uzklausīt jautājumu – vai pilsētas ielas līdz svētkiem būs sakārtotas un iesāktie ielu seguma atjaunošanas darbi pabeigti? Kā arī, vai Lielajā ielā no luksofora un tālāk Jelgavas ielā remontdarbi līdz tam laikam būs galā, jo svētku programmā rakstīts, ka šogad svētku gājiena dalībnieki dosies uz stadionu?

Tā kā Kandavas ielās vienlaikus tiek realizēti vairāki projekti, par to norisi jautājām domes priekšsēdētāja vietniecei Leonārijai Gudakovskai, bet par ielu seguma sakārtošanu izvaicājām SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» vadītāju Ervīnu Ruņģi.

L. Gudakovska informēja, ka Lielo ielu no luksofora līdz tiltam līdz svētkiem plānots pabeigt un noasfaltēt, bet Jelgavas ielā darāmā vēl daudz, jo pēc līguma objekts būvniekam jāpabeidz līdz jūlijam. Līdz svētkiem paredzēts Jelgavas ielas braucamās daļas pamatu nostiprināt, lai neapgrūtinātu iešanu svētku gājiena dalībniekiem.

Savukārt SIA «Kandavas komunālie pakalpojumi» vadītājs E. Ruņģis pastāstīja, ka sakārtot ielu segumus vietās, kur tika realizēts lielais ūdenssaimniecības projekts, iecerēts līdz 20. maijam un šī brīža situācija liecinot, ka minētajā termiņā iekļauties izdosies: “Ja vēl kāda “astīte” negaidīti parādīsies, līdz novada svētkiem to noteikti pabeigsim. Būvfirmu «Ostas celtnieks» varu tikai uzteikt, jo viņi savu darbu veic gan kvalitatīvi, gan atbildīgi.”

Kandavas novada svētki «Lustīga dzīvošana», kā ierasts, norisināsies maija pēdējās darba nedēļas nogalē – 24., 25. un 26. maijā.

Komentāri

  1. Man gan ir ļoti lieli iebildumi un pretenzijas par Ostas celtnieku darbu Abavas ielā!
    Pēc viņu darba, lietus laikā viss no pilsētas ar lietusūdeņiem gāžas lejā appludinot privātmāju terititoriju ar smiltīm, ja pirms tam bija ierīkotas noteces, tad tagad tās vai nav , vai arī nedarbojas! Nekad, kopš sevi atceros, (nu jau 48 gadus!) nav šāda situācija bijusi, tas ir totāls absurds!!! turklāt to vēl papildina sētnieks, kurš sanestās smiltis uz gājēja celiņa nevis savāc, bet gan ieslauka privātmāju teritorijā…
    Vairāki ielas iedzīvotāji ir ļoti sašutuši par šīs firmas darbību un arī par projekta autoru, kurš nav diemžēl bijis tas profesionālākais un savos uzdevumu augstumos!
    Turklāt privātmājas iebraucamo ceļu, kuram bija asfalta klājums, izraka un nesaveda kārtībā! vairākas reizes ir runāts ar Ostas celtnieka pārstāvjiem, kuri tikai sola, bet neizpilda savus solījumus!
    Cūcība, kā lai to savādāk nosauc!?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *