Vai Kandavas deputāti attiecības kārto ar dūrēm?

Svētku laikā saņēmām ziņu, ka aizvadītajā nedēļā konflikts radies starp Kandavas novada domes priekšsēdētāju Rolandu Bāreni un deputātu Daini Rozenfeldu. Viņi satikušies kādā no Kandavas ielām un abu starpā izcēlušās domstarpības, kuras beigušās ar dūru vicināšanu.

Svētku laikā saņēmām ziņu, ka aizvadītajā nedēļā konflikts radies starp Kandavas novada domes priekšsēdētāju Rolandu Bāreni un deputātu Daini Rozenfeldu. Viņi satikušies kādā no Kandavas ielām un abu starpā izcēlušās domstarpības, kuras beigušās ar dūru vicināšanu.

Lai noskaidrotu, vai šī ziņa atbilst patiesībai un sazinājāmies ar abiem notikumā iesaistītajiem cilvēkiem.

D. Rozenfelds telefonsarunā apstiprināja, ka šāda konfliktsituācija tiešām bijusi: “1. maijā ap 21.00 es braucu pa Ozolu ielu no slimnīcas un pretim man brauca mikroautobuss, kurš, negaidīti iebraucot pretējā joslā, man aizšķērsoja ceļu un piespiedu kārtā lika apstāties. No mašīnas izlēca Bārenis un pieskrēja pie manas mašīnas. Pirmais, ko iedomājos – notikusi kāda nelaime, tāpēc vēru durvis un prasīju, kas noticis, bet R. Bārenis, neko nesakot, ar kreiso roku pēkšņi iesita man pa galvu. Nākamos uzbrukumus es, no mašīnas neizkāpis, centos atvairīt. Automašīnā bija un konfliktu redzēja arī Bāreņa dēls un sieva. Par konfliktu es ziņoju Valsts policijai, vērsos pie mediķiem un prokuratūrā. Varu tikai pateikt, ka R. Bārenis publiski draudus man izteica jau agrāk – dienu pirms Lielās talkas, kad vakarā satikāmies veikalā «Maxima».”

R. Bāreņa viedokli par šo notikumu noskaidrot neizdevās – viņš no 29. aprīļa līdz 10. maijam ir atvaļinājumā un sazināties ar viņu neizdevās. Savukārt domes priekšsēdētāja vietniece Leonārija Gudakovska informēja, ka deputāts D. Rozenfelds viņu mutiski informējis par abu deputātu starpā it kā notikušo konfliktu, bet tas arī viss, kas viņai zināms.

Komentāri

 1. Novadu iedzīvotāju pieprasījums par divu deputātu neētisku rīcību.
  (kautiņš Ozolu ielā 1.maija vakarā)
  Daži jautājumi skaidrībai:
  1. Kam pieder mikroautobuss, kas 1.maija vakarā ar pulksten deviņiem aizšķērsoja ceļu D.Rozenfeldam?
  2. Kas vadīja šo mikroautobusu?
  3. Ja minētais transporta līdzeklis pieder novada Domei vai kādai pašvaldības, valsts iestādei, tad, kādēļ pēc darba laika viņš tiek lietots?
  4. Kādēļ šai transportlīdzeklī bija (R.Bāreņa) ģimenes locekļi?
  5. Vai šeit netiek izmantoti pašvaldības administratīvie resursi savu vajadzību apmierināšanai?
  6. Kā par šo braucienu tiek uzskaitīta izlietotā degviela, transportlīdzekļa amortizācija un vai šie izdevumi ir atmaksāti pašvaldības kasē un kurā datumā?
  7. Ja, minētais transportlīdzeklis ir Domes īpašums vai kādai pašvaldības, valsts iestādei, tad kādēļ savā (R.Bāreņa) atvaļinājuma laikā viņš tiek lietots?
  8. Ja minēto transportlīdzekli ir vadījis Domes darbinieks vai kādas pašvaldības, valsts iestādes darbinieks (šoferis), tad kā tiek uzskaitītas un apmaksātas viņa darba stundas? ( 1.maijs- svētku diena, atrašanās darbā pēc darba laika beigām – tātad virsstundas)? Ņemot vērā, ka minētā darbinieka darba algas fonds tiek veidots no pašvaldības budžeta, tātad mūsu kopējās naudas un ar šādu izšķērdību novada iedzīvotāji varētu būt neapmierināti.
  9. Vai kautiņā iesaistītās personas apzinās nodarīto kaitējumu novada tēlam un tā iedzīvotājiem?
  10. Vai novada Domes vai kādas pašvaldības, valsts iestādes grāmatvedībā ir iesniegta ceļazīme un attaisnojošie dokumenti par degvielas izlietojumu 1.maijā 2013.g.?

  Morāle: Ja valsts amatpersonas neciena savus kolēģus (arī citādi domājošos)tad viņi neciena novada iedzīvotājus un otrādi, iedzīvotāji nevar cienīt un mīlēt tādas amatpersonas.

  Secinājums: Visi gadiem izvērstie un kultivētie kašķi nāk no pašām amatpersonām (ne novada iedzīvotājiem par ko viņi gadiem tiek apvainoti par nesaticību), bet iedzīvotāji pret paša gribu ir iesaistīti viņu ambīciju īstenošanā.

  Ierosinājums: Amatpersonām mīlēt, godāt un cieņā turēt savu novadu un tā iedzīvotājus.

  Lūgšana: Ak mīļā Māra, Laima, Veļu māte u.c. latviskās dievības, dod Kandavas novadam gudru, inteliģentu, enerģisku un godīgu vadītāju!

  1. Nav jau tikai par Bēreni, nekad nav bijis savādāk, tādi tie priekšnieciņi bijuši visi. Braukājuši krustu šķērsu par pašvaldības naudu.

 2. hahahha es taaa smejos.. 😀 Bārenim jumts aizbrauca… saprot ka ir galiiga pa**ļā… izfiiireja vinu no saraksta nu arii no visas Kandavas 😀 un kas tu tgd esi -NEKAS.

 3. To visu tikai jāuztver ar humoru, savādāk pie mums nevar! Ja uztver nopietni, tad paliek šķērmi ap dūšu.Žēl ka piegrieza Frīdas, Taureņa, Teodora u.c. sarunas internetā. Tās vismaz deva ievirzi vieglākai dzīves uztverei un parastais cilvēks biežāk varēja pasmaidīt.

 4. Un kā jums,kandavnieki,patīk uzstādītais akmens kuilis??Kārtējo reizi-mums neviens nejautājā,vai šo simboliku gribam no akmens,vai no kāda cita materiāla,un kāpēc vispār tāds tur bija jāuzstāda?Un tas viss notika pa kluso,un svētku dienā-un te nu atkal var tik uzskaitīt,cik tas viss izmaksāja-akmens,atvešana,uzstādīšana,darba spēks.Nu labi,ja reiz tik ļoti gribējās to uzstādīt,tad kādēļ bez svinīguma,bez kandavnieku klātbūtnes?

  1. Kuilis ir? Ir.. nu un? Virsū skrien?
   Tak mīļie cilvēki atslābinaties un beidziet lietas uztvert tik saasināti un kritiski.

   1. reālistei: virsū jau neskrien, tā tik trūka, lai skrietu 😉 bet, ja visapkārt runā par to, ka nav naudas elementārām lietām, tad tāds akmens lops, kas droši vien tāpat kā Zīļu vīrs promenādē, maksā lopisku naudu – tas nu varēja pagaidīt labākus laikus. Tas ir bēdīgi, ka akceptējam naudu šitādām lietām ne aci nepamirkšķinot, bet domes sēdē, kad jāatbalsta kāda ģimene vai pašdarbības kolektīvs vai skolēni, – tad sākās matu skaldīšana par kapeikām.

 5. Prasītājam un Sapņotājam: 01.05. Valmierā notika “Monster Energy” Superkausa izcīņa motokrosā. Tāpēc arī visa ģimenīte brauca ar domes busiņu, jo dēls piedalījās sacensībās.

  1. Man arī patīk sportot un ik pa laikam piedalīties dažādos pasākumos. Kādiem jābūt maniem nopelniem lai mani un manu ģimeni vizinātu?

 6. Ģērbonī ir domāts melns mežakuilis, bet šis izskatās, ka būtu klonēts ar degunradzi.Briesmīgs!To vajadzēja nolikt pie domes, lai balsotāji redz par ko balsojuši.

 7. nu kas tad te ko brīnities, viena zvaigzne tikai dŗikst būt. Domā, ka citur nav gribēšana izvicināties, tikai nedrīkst jau tā blamēties.

 8. Lūk, cienijamie komentētāji!
  Bāreni no deputātu saraksta neviens neizmeta,pats atteicās veselības dēļ.Kurš vadītājs bijis labs Kandavniekiem,ikviens ir ar dubļiem apliets,trāpijis gana daudz tam pašam Dainim un Fredim .. Jāsaka ,ka traks ir tas kurš Kandavā kandidē uz mēra amatu.

  1. Labs nav bijis tādēļ ka pašvaldības līdzekļus izmanto savu labumu nodrošināšani. Godīguma nav un deputāti rokas cilādami pēc komandas to pieļauj. Kā gribētos “baltu baznīcu” bet ir tikai “zirgu mijēju kantoris”.

  2. Izmetām gan viņu, ka nobrakšķ, neviens nebalsoja par viņa atrašanos sarakstā…vienīgi Budzēns

 9. Lasu komentārus un secinu, ka Bārenis ir bīstams cilvēkiem. Pēc izmešanas no saraksta kļuvis pret kandavniekiem agresīvs.Varbūt jāmeklē palīdzība pie mediķiem?

 10. ketere: Pēc avīzē zīmētā un rakstītā saprotu, ka Bārenis “lec” virsū.

 11. Izskatās, ka dažs labs ir pavadijis darbadienas sakumu rakstot komentārus 😀

 12. var būt Rozenfeldam pēc šī sitiena atmiekšķēsies smadzenes. Bet gan jau abi juristi, kas viņa sarakstā palīdzēs sakārtot dokumentus tā, ka pats būs balts.

 13. rozenfelds pats ar kāju pa pakaļu iesita vienam no sievetei,kad bija priekšnieks.Lai saņem ,Barens ir malacis.

 14. fifai:tavs Bārenis ne tikai sper, bet mēģina iekaustīt arī savus audžubērnus.Priecājos, ka viņam pašlaik tādu nav, jo viņš nav prognozējams.Varbūt vispirms atmiekšķējiet un sakārtojiet smadzenes viņa galvā.

 15. Laikam jau tāpēc tik agresīvs ir, ka ir divas mātes ar vienādiem vārdiem un uzvārdiem.

  1. Apgaismojiet mani,jel kāds ! Kā var būt cilvēkam 2 mātes un abām viens un tas pats vārds un uzvārds arī???? Vai tā nav kaut kāda personības dubultošanās?

 16. Es ir beikts, ja tāds liels onkulis sauc poličus un iet pie dakteriem!
  Večiem tak testasterons jāizreaģē kā pienākas.

 17. Tā tik runā dakters Frīdis.Vēl jau Bārenis skaitās darbā.Pēkšņi nebūsi arī tu pa prātama nokārtojis zilās lapas un bāc!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *