Trešie Kafijas un Tējas svētki Kandavā

Oktobra pēdējās nedēļas nogalē jau trešo gadu Kandavā atzīmē Kafijas un Tējas svētkus.

Oktobra pēdējās nedēļas nogalē jau trešo gadu Kandavā atzīmē Kafijas un Tējas svētkus. Kandavas muzejā ar izzinošu izstādi «Animācija» tika atklāti šī gada Kafijas un tējas svētki un vienlaikus arīdzan Kandavas Mākslas galerijas jaunā mājvieta. Svētku apmeklētājiem bija iespēja uzzināt par animācijas filmiņu tapšanas aizkulisēm, noskatīties fragmentus no multfilmām, iepazīties ar pazīstamiem multfilmu varoņiem.

Amatniecības centrā radošā procesā varēja iepazīt daždažādus ziedus – līmētus, filcētus, tamborētus, no papīra, kļavu lapām pagatavotus. Kafija un tējas baudīšanai un daudz dažādām aktivitātēm atdarīts bija kultūras nams, kur, gluži kā kādreiz, stacijas bufetē varēja mieloties ar ķilavmaizītēm un visādām citādām uzkodā un kārumiem. Galdu klāšanas prasmi latviešu godos demonstrēja un gardu gardas uzkodas visizsmalcinātākajiem gardēžiem bija sarūpējuši Kandavas tehnikuma audzēkņi.

Bija vēl nebijusi iespēja malkot kafiju, tēju barona sabiedrībā un mieloties ar Vella kalpiem galdā celtajiem labumiem, kopā ar Strazdes amatierteātra kolektīvu pabūt kafijas laboratorijā, satikties ar Tējas feju, degustēt tējas un dārzos izaudzētus rudens labumus, vai arī Tējas bodītē pamieloties ar vismaz sešu veidu pankūkām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *