Uzsākta Zemītes Tautas nama renovācija /papildināts ar video/

Zemītes centrā šonedēļ uzsākti pagasta Tautas nama rekonstrukcijas darbi, vakar jumta daļa jau bija noņemta, skatam atdarot Tautas nama bēniņstāvu.

Zemītes centrā  šonedēļ uzsākti pagasta Tautas nama rekonstrukcijas darbi, vakar jumta daļa jau bija noņemta, skatam atdarot Tautas nama bēniņstāvu.

Kamēr Tautas namā norisināsies rekonstrukcijas darbi, telpas kultūras pasākumiem izmantot nevarēs, kā līdz šim, kas pagasta ļaudīm varbūt radīs zināmām neērtībām, bet tas nebūt nenozīmē, ka apsīks kultūras dzīve pagastā. Remonta laikā pasākumi notiks gan bibliotēkā, gan pamatskolā. Projekta ietvaros paredzēts veikt Zemītes Tautas nama jumta un iekštelpu renovāciju. Iepirkuma procesa rezultātā projektu realizē SIA «Procel» meistari, kas iecerētos darbus apņēmušies paveikt līdz nākošā gada septembrim.

Komentāri

 1. un kapec jumts janem nost pirms ziemas? to gan nesaprotu. tas laikam tapec, lai vairak butu ko remontet pec lietus un sniega.

  1. Vairāk jāmaksā – vieglāk pašvaldības pārstāvjiem iebāzt kabatā.Vai tad pagasta pārvaldnieces dzīvoklī arī drīz nesāksies remonts…

   1. Viņai svarīgāki izpriecas ceļojumi un mīļākais, dzīvoklis jau tikai priekš pārgulēšanas

    1. Vai tad atvaļinājums Ritiņai arī šoreiz nevajadzēja priekš ceļojuma…..

     1. Nu protams ka vajadzēja steidzamu atvaļinājumu lai varētu mīļākajam pa kluso uz Angliju aizskriet līdz, kurš tad to nezin un kāpēc tā vīrieša sieva to pieļauj un nesadod kārtīgi tai maitai pa acīm,es viņas vietā to tā neatstātu

    2. Kurš tad gan negribētu Anglijā pasvinēt Lieldienas,katrs jau tādu dāvanu no mīļotā vīrieša nevar saņemt dzimšanas dienā kā mūsu pārvaldniece,darbs var pagaidīt kamēr Rita dodas medusmēnesī un ne jau pirmo reizi.

  1. Es šo komentāru saprotu kā komplimentu.Viņu darbs tiešām pelnījis 5 zvaigznes!

   1. Mums tiešām ir paveicies ar pagasta pārvaldnieci.Patīkami iegriezties pagastā,Rita ļoti labi pārvalda pagasta saimniecību,uzklausa un atbalta katru pagasta iedzīvotāju.

    1. Kur tad ir tā Ritas atsaucība, ka pieļauj pasta nodaļas slēgšanu, vai tās ir rūpes par pagasta iedzīvotājiem?Viņa laikam piemirsusi ka tuvojas pašvaldību vēlēšanas

 2. Uz Zante komentāru!
  Ēku remontēt ,gudri cilvēki ,arī sāk jumtu, lai pēc tam varētu iekštelpas remontēt pa ziemu!!!

   1. aizbarauc apskaties , kā pa ziemu salijis,sasnidzis kulturas nams ,sapelējis, šausmas, Tev bija taisnība ,ka ziemā nevajag mainīt jumtu!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *