Matkules pagasta pārvaldes ēka

Meklē pārvaldniekus Vānē un Matkulē

Pagājušajā nedēļā izsludinātas divas jaunas vakances – tiek meklēts pārvaldnieks gan Vānes pagastā, gan arī Matkulē.

Kandavas un pagastu apvienības vadītājam Jānim Mazitānam vaicājām, kāds iemesls šādām it kā pēkšņām pārmaiņām. Matkules pagasta vadītāja Iveta Dārzniece-Tarvida amatā stājās vien šovasar, kad līdzšinējā vadītāja Dzidra Jansone devās pelnītā atpūtā. Šobrīd pati darbu uzteikusi personīgu iemeslu dēļ, skaidroja J. Mazitāns. Vēl janvārī viņas pienākumus amatu apvienošanas kārtībā pildīs Vānes pagasta pārvaldes vadītāja Daina Priede, kas savukārt drīz pēc tam pati dosies pelnītā atpūtā. Līdz ar to potenciālajiem jaunajiem pagastu pārvaldniekiem būtu jābūt gataviem darbu sākt jau nākamā gada 1. februārī (pieteikšanās vakancēm – līdz 31. decembrim).

Komentāri

 1. Kaut ko nesaprotu- alga pagasta pārvaldniekam ir 880 eiri ( izsludinātajā konkursā) bet Smārdes pagasta lietvedei 890 eiro. Tas nozīmē, ka bijušā Engures novada sekretārei ir atbildīgāks un labāk apmaksāts amats kā bijušā Kandavas novada pagasta pārvaldniekam? Važas un Valera kungi, vai tiešām Jūs uskatāt, ka tas ir normāli? Apskatoties amatpersonu deklarācijas, bijušā Tukuma novada pagastu pārvaldnieki nesaņem algu mazāk par 1500 eiro mēnesī. Neņemiet ļaunā bijušie Kandavnieki, bet liekas , ka jaunajā Tukuma novadā Jūs uzskata par trešās valsts iedzīvotājiem

  1. Šis labs..
   Radinieki apkopēji…. skolmeistari… ntz draugi..
   “A vot”, vajag jau atbildību nogrūst, ja nu kas… uz kādu pa lēto.. galvenais 1.līmeņa augstākā izglītība.. lietvedei, prāta čakarētājai.. vairāk

 2. Tā apmēram izskatās, ka kandavnieki ar algām apdalīti, Kandavas kultūras nama vadītājai, kur tikko bija vakance, arī alga mazāka kā dažai labai apkopējai un kasierei.

 3. Tukuma novadā pārvaldnieki atbild par diviem pagastiem- Kandavas pagastā par vienu pagastu. Un ja skaita-tad 880 ,00 par vienu pagastu, godīgi būtu tad par diviem 1760.00eiro, bet viņi saņem ka raksta 1500.00 eiro. Ietiekums apvienot Kandavas abus pagastus un viens pārvaldnieks.

  1. Taču Kandavas piecos pagastos pagasta pārvaldes vadītājs dara VISUS DARBUS viens pats! Ir gan kasieris, gan lietvedis, gan pagasa galva u.t.t.

  2. Pilnīgi piekrītu. Bijušajā Kandavas novadā pagastu pārvaldnieku darba pienākumi ir stipri mazāki kā bijušajā Tukuma novadā. Vēl taču ir Kandavas novadu apvienība, kur ir gan jurists, gan vēl virkne speciālistu. Tad rodas jautājums, kuri ir apdalīti?

 4. Važam ir svarīgākas lietas par šīm. Pusgads pagājis amatā un čiks vien ir. Galvenais, ka alga dubultā salīdzinot ar Engures novadu, tas bija risināmais jaut.nr.1, pārējais pagaidīs vai atrisināsies pats no sevis.

  1. Vai bija gaidāms kas cits? 95 %no tiem pilnīgi skaidri apzinās savus mērķus, un tie nemaz nav līdzīgi visai sabiedrībai būtiskajam. Tās personas ir iemanījušās nopirkt lētticīgo vēlētāju balsis, ar kurām pietiek, lai ieraustos pūznī.

 5. Ideāls variants, lai atstātu tikai vienu pārvaldnieku abiem pagastiem, kā tas ir daudzos citos pagastos, jo abi vecie pārvaldnieki dodas prom, un būs arī lielāka alga par ko te kviec mūžam apbižotie bāreņciemnieki.
  Kāpēc vietā , kur iedzīvotāju jau tā maz, vajadzīgi divi pārvaldnieki, vai bāreņciemnieki ir kaut kāda īpašā kategorija vai arī tik īpaši nevarīgi.

 6. Dažos pagastos lietvedim sekretāram būtu jābūt lielākai algai kā pagasta vecenei, jo no viņas lielāka jēga, zinošāka kā pagasta vecene.

 7. Tad jau Vānē šo amatu var ieņemt viszinošā apkopēja. Visu noklausījusies,visu izokšķerējusi,amatu apguvusi.

 8. Te nu gan spriedelējumi… Viens cilvēks uz diviem pagastiem! Visu cieņu tiem, kas to spēj, bet cilvēcīgi gan tas nav. Tāpēc arī Latvija ir tur, kur ir, jo attieksme pret cilvēkiem ir necilvēcīga… Maksā minimāli, bet nostrādina maksimāli! Būt par vadītāju nav ērts un viegls “krēsls”, tagad cilvēki jau arvien mazāk tiecas pēc šādas atbildības. Es vispār nesaprotu, kā pagasta vadītājs spēj atpūsties no darba, ja pats šajā pagastā dzīvo!? NEIESPĒJAMI! Jo tiklīdz Tu izej no mājas, tā tūlīt kādam noteikti ir kāda problēma, kas uz sirds… Lai izdodas atrast vislabāko!

  1. Piekrītu.Dacei Pole atbild gan wsapā,gan uz īsziņām arī vēlu vakarā.Nav bijis,ka ignorē ziņu.

 9. Kāpēc Slampes iemītnieks uzskata, ka var vērsties ar savu sms pie pagasta vadītājas vēlu vakaros? Vai tā nav sava veida bezkaunība? Ir taču darba laiks un atpūtas laiks arī tajā amatā. Kā ikvienam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *