Lai mazinātu troksni, ap Kandavas kartinga trasi stādīs tūjas

Jautājums par trokšņu slāpēšanu Kandavas kartingu trasē aktualitāti nav zaudējis. Pēdējos trokšņu mērījumus Veselības inspekcija trasē veikusi 2011. gadā, bet divus iepriekšējos gadus mērījumi nav veikti.

Jautājums par trokšņu slāpēšanu Kandavas kartingu trasē aktualitāti nav zaudējis. Pēdējos trokšņu mērījumus Veselības inspekcija trasē veikusi 2011. gadā, bet divus iepriekšējos gadus mērījumi nav veikti. Iepriekšējā gadā trases noslogojums ievērojami samazināts: sezonā pavisam notikuši 12 pasākumi, sporta treniņi norisinājušies noteiktās dienās noteiktā laikā, bet nomas kartingu izmantošana aizvadītā gada sezonā tikusi pilnībā slēgta. Trases īpašnieki pērnā gada 26. novembrī akcionāru kopsapulcē, izskatot jautājumu par trases nākotni un plānotajiem darbiem prettrokšņu pasākumu uzlabošanā, pieņēmuši lēmumu trokšņu novēršanai mēģināt piesaistīt 2015. gadā Eiropas Savienības fondu naudas, bet līdz tam situācijas uzlabošanai veidot zaļo žogu, pavasarī sastādot 300 m garumā 4-metrīgas tūjas, kas nošķirtu trokšņu izplatību.

Komentāri

 1. pieliec motorzagi pie aus un padarbini 1bacinu,un tad uzinasi ka tas ir,tad redzesim vai tev nesaksies kauksana.

  1. Laikam jau nēesi nekāds kandavnieks (ja esi – tad Kandavas Mihauzens), ja nezini, ka tajā laikā trase nepiederēja kaut kādam SIA MIA, kas katru dienu grib veikt savu uzņēmējdarbību ar šo troksni.

  2. jo KRIEVU laikos nevareja pat iepiksteties…. bet tagad jau ir visadas tiesibas utt. mani netraucetu sie troksni ja dzivotu blakus trasei. un tiesam, ta musdienu kartingu skana nav tada ka bija padomju laikos

  3. tadel,ka krievu laikos ne tikai priezu ielas,bet visas jaunkandavas berni cauras dienas pavadija trasee, vasaraa ar ricukiem,ziema ar pleveem.
   tad vija savi + un -. kazinas paedusas un berni smaida!
   tagad visiem plusiem zogs rinkkii..

 2. Trasē vislielākā darbība notiek vasarā un brīvdienās. Cilvēkiem ir tiesības atpūsties no darba, nevis klausīties nemitīgā motora rēkoņā. Tūjas nav risinājums un tās vairāk piedien kapiem. Kas traucē īpašniekiem miljonāriem uzstādīt trokšņu sienu, kā tas ir normālās Eiropas valstīs? Palnīt grib, bet ieguldīt ne.

 3. gadus var nerisināt trokšņa aizsargsienas uzcelšanu? Tūjas?Točno muļķu zemes cienīgs variants.

 4. Tūjas pret kartingu trokšņiem! Veči ar humora izjūtu, vai varbūt pilnīgi aprobežoti!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *