Kas jauns Kandavas novadā

Uzņēmēju tikšanās

12. martā 17.30 notiks Kandavas novada uzņēmējdarbības atbalsta centra padomes – darba grupas sēde, bet 19. martā 17.30 paredzēta uzņēmēju un interesentu kārtējā ikmēneša tikšanās. Visas uzņēmēju aktivitātes notiks biedrības telpās Kandavā, Priežu ielā 1.

Konsultatīvās padomes sēdes novada pagastos

13. martā notiks konsultatīvo padomju sēdes novada pagastos: Cērē – 10.00; Zemītē – 13.00 un Matkulē – 16.00, bet Valdeķu iedzīvotāju valdes sēde, kā parasti, notiks 12.00.

Ritmikas diena

14. martā 17.00 Kandavas sporta hallē būs iespēja vērot nu jau par tradīciju kļuvušo Kandavas vidusskolas organizēto Ritmikas dienu.

Atpūtas vakars Valdeķos

15. martā 21.00 Valdeķos tiek rīkots atpūtas vakars kopā Jāni no grupas «Roja». Galdiņu rezervēšana un biļešu iepriekšpārdošana. Pasākuma laikā biļetes būs nopērkamas par Ls 3,50, bet iegādājoties iepriekš – mazliet lētāk. Tālr. 631 26037.

«Pavasarīgam noskaņojumam»

Tā nodēvēta galdiņballe, kas 15. martā 21.00 aicina visus, kuri šīs nedēļas nogalē par savu atpūtas vietu izvēlēsies Matkules kultūras namu. Mūziku balles vakarā nodrošinās Intars un Raivis no Talsiem. Galdiņu rezervēšana (Ls 2), bet balles vakarā ieejas maksa būs Ls 2,50.

Aicina gleznu galerija «Vējspārns»

Martā Kandavā, gleznu galerijā «Vējspārns», aplūkojama mākslinieka Andra Biezbārža (Talsi) darbu izstāde. Izstādēs un radošajās darbnīcās mākslinieks piedalās jau vairāk nekā trīsdesmit gadus. A. Biezbārdis glezno eļļas, akrila un akvareļa tehnikā. Viņa darbi eksponēti ne vien Latvijā, bet daudzviet aiz mūsu valsts robežām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *