Kandavas Tūrisma informācijas centram – 10 gadi

Tici, tici – Kandavas Tūrisma informācijas centrs (TIC) piektdien, 13. aprīlī svinēja savas pastāvēšanas pirmo desmitgadi.

Tici, tici – Kandavas Tūrisma informācijas centrs (TIC) piektdien, 13. aprīlī svinēja savas pastāvēšanas pirmo desmitgadi.

Svētki bija īsti latviskā garā – katrs viesis reizē ar ielūgumu bija saņēmis aicinājumu – savu tērpu papildināt ar kādu tautisku elementu, ko visi arīdzan strikti bija ņēmuši vērā. Svētkus atklāja un vadīja Kandavas novada kultūras dzīves galvenā pārvaldītāja Ziedīte Začeste, bet par tautisku muzikālo noskaņu gādāja folkloras ansamblis «Vācelīte» no Zantes. Katru viesi kultūras nama vestibilā sagaidīja un personīgi uzrunāja abas TIC darbinieces – vadītāja Ilze Dravniece un Anda Štrausa, kura TIC(ā) strādā kopš tā atvēršanas dienas. Kā jau dzimšanas dienā, netrūka nekā – nedz jubilejas tortes, nedz ziedu, dāvanu un laba vēlējumu. Visnotaļ interesantā stāstījumā I. Dravniece atskatījās uz10 gados paveikto, kā arī atklāja un sumināja 10 nomināciju saņēmējus – novadā pazīstamus uzņēmējus, kuru darbība vairāk vai mazāk ikdienā saistīta ar tūrismu un tā popularizēšanu novadā un arīdzan aiz tā robežām. Vairāk svinībām stāstīsim otrdienas laikrakstā.

Komentāri

  1. Sirds siltums. interese par darbu, zināšanas, valodu prasme, laipns smaids un omulība lai ir ar jums arī turpmākajos gadios.Mūžam jaunas, viesmīlīgas – mūsu pillsētas seja!

  2. Prieks! Šīm meitenēm izdodas.Lai veiksmīte stāv klāt, jo pārējais jau abām ir!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *