Inese Valtenberga

Kandavas sporta hallei maina jumtu

Šobrīd notiek Kandavas sporta halles jumta nomaiņa, kas dos iespēju jauno mācību gadu novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas kolektīvam uzsākt bez raizēm par to, ka telpās jānovieto ūdens spaiņi, ja negaidīti pārsteidz lietus.

Šobrīd notiek Kandavas sporta halles jumta nomaiņa, kas dos iespēju jauno mācību gadu novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas kolektīvam uzsākt bez raizēm par to, ka telpās jānovieto ūdens spaiņi, ja negaidīti pārsteidz lietus. Bojātais jumts tālāk bojāja telpas un bija gan savulaik stiprās vētras, gan aizvadītā gada bargās ziemas sekas.

2012. gada februārī Kandavas novada dome pasūtīja SIA «Hansaproject» veikt sporta halles jumta tehnisko apskati, pēc kuras, kā skaidroja domes Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Gunda Cīrule, tika atzīts, ka neapmierinošā tehniskā stāvoklī ir vairāk nekā puse no jumta kopējās platības, tajā skaitā arī metāla loksnes. (Sporta halles vecais jumta segums bija trapecveida profilētās metāla loksnes.) Bija skaidrs, ka vienīgais risinājums situācijas uzlabošanai ir jumta nomaiņa, par to vienisprātis bija arī iepriekšējā sasaukuma deputāti. Tika izsludināts iepirkumu konkurss par halles jumta seguma nomaiņu, noslēgts līgums ar būvfirmu SIA «PRO DEV» par līgumcenu Ls 161 226.20 apjomā, paredzot, ka būvdarbi jāpabeidz līdz 15. augustam.

Vairāk lasiet ceturtdienas, 1. augusta, laikrakstā.

 

Komentāri

  1. Ar to jau arī viss ir izteikts, jo visas būves kuru cēla Amatnieks ir galīgā d…sā. Cēres Halli jau arī manliekas ka cēla Amatnieks un nerunāsim jau par māju Kurorta 2. Nesaprotu kurš vēl ar viņiem slēdz celtniecības līgumu.

    1. Jo Tukuma domē tagad sēž arī Janeka kungs, un arī, ja nemaldos viņš ir Tukuma namos, kautkāds priekšnieks, kur viņš ir devis rīkojum ka iepirkt būvmateriālus drīgst tikai Vejmārs veikalos un citos iepirkties ir aizliegts.

 1. Kur paliks demontētais segums, to varētu izmantot mazāk svarīgu ēku jumtiem vai arī pārdot izsolē

  1. Veca dziesma jaunās skaņās: “Draugs draugam laiku kavē, (dara kaut ko šodien ļoti iecienītu) un tik slavē”.

 2. Centrālais jautājums nav vēsturē, bet nākotnē. Kā mēs varam zināt, ka nomainītais jumts pa šo apaļo summiņu būs kvalitatīvs?

 3. Vārdu trūkst..būtu par to naudu normāli Kandavas ielas sagodājuši, vai jebko citu priekš pilsētas ieguldījuši.
  Kandavas vecpilsēta ir nolaista, bet šie maina jumtu, kas ir pavisam lieki.!

 4. Kāpēc iepriekšējais jumta segums tiek nodots lūžņos tolmetā ,un ar kā atļauju?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *