Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēknis – labākais jaunais elektrotehniķis Latvijā

2. jūnijā tika noskaidroti nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa «Skills Latvia 2021» prasmju konkursa «Elektriskās instalācijas» medaļu ieguvēji. Par labāko šajā konkursa kategorijā tika atzīts Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēknis Krišjānis Garančs. 4. kursa audzēknis K. Garančs tehnikumā apgūst izglītības programmu “Enerģētika un elektrotehnika”. Gatavoties konkursam viņam palīdzēja tehnikuma pedagogi Arilds Zībiņš un Gints Bernics-Berlans.

“Skills Latvia 2021” vērtēšanas žūrijas priekšsēdētājs Andris Krūmiņš stāsta: “Pozitīvi bija tas, ka daži konkursanti montē ļoti kvalitāti, savukārt negatīvā puse dalībniekiem izpaudās pie montāžas ātruma, kas nebija pietiekami labs, lai pabeigtu darbu pilnībā. Salīdzinot ar to kā mēs sākām, kopsummā šogad ir novērojams uzlabojums. Mēs redzam, ka pamazām aug kvalitāte un zināšanas par produktiem.”

Tehnikuma audzēkņi regulāri piedalās “Skills Latvia” meistarības konkursos. Šajā gadā konkursa finālā kategorijā “Smago spēkratu remonts un apkope” 4. vietu ieguva Enno Martins Andersons.

“Skills Latvia” ir ikgadējs nacionāla līmeņa profesionālās meistarības konkurss profesionālās izglītības audzēkņiem. Tajā jaunie profesionāļi demonstrē savu prasmju izcilību, savstarpēji sacenšoties par medaļām un iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajos meistarības konkursos EuroSkills un WorldSkills. Konkurss notiek projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.

Komentāri

  1. Pretty great post. I simply stumbled upon your blog and wanted to mention that I have really enjoyed
    browsing your blog posts. After all I’ll be subscribing in your feed
    and I hope you write once more very soon!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *