Kandavas Kārļa Mīlenbaha vidusskolas Ritmikas dienas jubileja

Piektdien 9. martā, pavasara brīvdienu priekšvakarā, Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas kolektīvs, Ritmikas dienas pasākuma jubileju sagaidot, aicināja doties kopīgā, aptuveni stundu ilgā muzikāli dejiskā, eksotiskā ceļojumā uz Āfriku.

Piektdien 9. martā, pavasara brīvdienu priekšvakarā, Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas kolektīvs, Ritmikas dienas pasākuma jubileju sagaidot, aicināja doties kopīgā, aptuveni stundu ilgā muzikāli dejiskā, eksotiskā ceļojumā uz Āfriku.

Kopš Ritmikas dienas pašiem pirmsākumiem aizteidzies ne tikai ceturtdaļgadsimts, bet jau treji gadu desmiti! Krāšni, koši un izdomas bagāti sagatavotajā priekšnesumā sevi parādīja itin visi klašu kolektīvi un arī 13. klase jeb – skolotāji. Jubilejas pasākuma goda viesu un arīdzan žūrijas rindās bija uzaicinātas abas šī pasākuma pamatlicējas, tolaik vidusskolas sporta skolotājas Gaida Ģigule un Biruta Petrova, pēc pasākuma atzīstot, ka bijis bezgala interesanti vērot kā Ritmikas dienas noris šodien un atmiņā atsaukt mirkļus, kā viss norisinājās tolaik…

Komentāri

 1. labas bildes. tikai viss pasakums nelikumigs jo nav samaksats AKKA un Co par dziesmu publisku atskaņošanu. nelieciet video jūtubē jo drīz klauvēs pie durvīm

 2. Tā mēs pensionāri ar bērniem un mazbērniem savu dzīvi nodzīvosim dziedādami dejodami ar tukšiem vēderiem pie sasistas siles ,dejotājiem pensiju nesagaidīt dejojiet tālāk.

 3. Nu kāds te sakars skolas pasākumam ar pensijām. Tā ir lieliska tradīcija vidusskolā.Pasākums, kurā iesaista gandrīz visus skolēnus. Ir bijuši fantastiski uzvedumi visos laikos, kamēr šī tradīcija pastāv.
  Prieks, ka klāt bija skolotāja Ģigule, jo bez viņas šādas jubilejas nebūtu:)

 4. Prieks, ka mūsu bērni un mazbērni, viņu skolotāji veido šos skaistos pasākumus.
  Nu nedzirdēju nevienu vēderu burkšķam. Piekrītu – nav viegli, daudzi ir trūkumā, bet vai tāpēc ar gaušanos ko panāksim.
  Savlaik staigājām ar zobu pulveri "uzbaltinātās"čībiņās, vēderi bija tukšāki par tukšiem…Vai nepriecājāmies?- kas par sporta svētkie, kas par ballēm … Un pensija ir! Ar smaidu uz proekšu!
  Novēlu vairāk labu domu un mīlestības!

 5. Tiem kas gaužas: Dievs ir bagāts savā žēlastībā un mīlestībā un nekad mūs neatstās, bet dos vislabāko.
  Arī mūsu bērniem – vislabāko!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *