Inese Valtenberga

Kandavas internātvidusskolas audzēkņi viesojās sociālās aprūpes centrā «Ķīši»

Lai radītu prieku un Adventes laika noskaņu, pulciņš Kandavas internātvidusskolas audzēkņu apciemoja sociālās aprūpes centra «Ķīši» iemītniekus.

Lai radītu prieku un Adventes laika noskaņu, pulciņš Kandavas internātvidusskolas audzēkņu apciemoja sociālās aprūpes centra «Ķīši» iemītniekus. Skolas direktore Aija Blitte teic, ka savulaik skolas audzēkņi turp devušies itin bieži. Tad apciemojumi kļuvuši retāki, bet tagad atkal savulaik aizsāktā tradīcija atjaunota, jo visi zina – bērnu čalas un smiekli šajā namā ir allaž gaidīti.

Skolēni un skolotāji šim braucienam gatavojušies jau laikus – sākumskolas skolēni rakstījuši centra ļaudīm vēstules ar novēlējumiem, kas, glīti noformētas, sasniegs un iepriecinās savus adresātus. Ciemkukulī līdzi tiks ņemtas četras krāsainas svecītes, kas rotās Adventes vainadziņu un prāvs konfekšu sainis. Skolotāja Inta Pakalns-Paleja kopā ar skolas skanīgāko balsu īpašniekiem un vokālo ansambli sagatavojusi virkni pazīstamu Ziemassvētku dziesmu. Savukārt dejotāji – Evelīna, Ainārs, Sabīne Siandra un Emīls – koncertā dejos dažāda rakstura dejas: valsi, džaivu, ča-ča-ča.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *