Inese Valtenberga

Kandavā noticis «Pīrādziņa slēpojums» /FOTO/

Pasaules Sniega dienu popularizējot, Latvijas Slēpošanas savienība šogad aicinājusi slēpošanu atzīt par vienu no veselīga dzīvesveida aktivitātēm un aicinājusi iespēju robežās to atbalstīt visos Latvijas reģionos. 17., 18. un 19. janvārī, kad pasaule sumināja sniegu, Latvijā tas nebija rodams.

Pasaules Sniega dienu popularizējot, Latvijas Slēpošanas savienība šogad aicinājusi slēpošanu atzīt par vienu no veselīga dzīvesveida aktivitātēm un aicinājusi iespēju robežās to atbalstīt visos Latvijas reģionos. Diemžēl 17., 18. un 19. janvārī, kad pasaule sumināja sniegu, Latvijā tas nebija rodams. Arī Kandavā ne, kur sporta klubs «Kandava» cītīgi bija sagatavojies dižajiem Pīrādziņa slēpojumiem.

Bet – brīnumi notiek! Sniegs pēkšņi, dabai uz paša Pavasara sliekšņa stāvot, uzsnidzis! Un arī Pīrādziņa slēpojums ir galā. Tā nu Pasaules sniega dienas kausu, apliecinājuma Diplomus par līdzdalību slēpojumā, dalībnieku nozīmītes un simboliskus karodziņus līdzjutējiem saņēmis arī sporta klubs «Kandava», kam šajā jomā jau ir zināma pieredze, proti, aizvadītajā gadā Pīrādziņa slēpojums norisinājās pat vairākās kārtās – tas noticis Kandavā, Matkulē un Cērē.

Vairāk lasiet ceturtdienas, 20. marta, laikrakstā ŠEIT!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *