Inese Valtenberga

Kandavā jauna taka tūristiem – no Mācītājmājas uz Vecajiem Ozolājiem

Kandavas apkaime un Abavas senleja kļuvusi par vēl vienu dabas taku bagātāka, proti, īsi pirms Ziemassvētkiem pabeigts labiekārtot tūristu dabas taku, kas no Mācītājmājas pa stāvo senās Abavas krasta nogāzi ved uz vecajiem Ozolājiem.

Kandavas apkaime un Abavas senleja kļuvusi par vēl vienu dabas taku bagātāka, proti, īsi pirms Ziemassvētkiem pabeigts labiekārtot tūristu dabas taku, kas no Mācītājmājas pa stāvo senās Abavas krasta nogāzi ved uz vecajiem Ozolājiem – vietu, ko jau izsenis, pirms turpat 100 gadiem, atpūtai bija iecienījuši kandavnieki, lai te spēlētu teātri, atzīmētu skolas gaitu sākumu un noslēgumu, lai kopā sanāktu valstiski svarīgos svētkos un saviesīgos danču vakaros.

Patiecoties biedrības «Abavas ielejas attīstības centrs» vadītājas Ivetas Pieses neizsīkstošajai enerģijai un ierosmei, Abavas ielejas dabas parks ar katru gadu kļūst tūristiem pieejamāks. Ieceres Iveta īsteno, piesaistot finansējumu ar dažādu projektu starpniecību.

Vairāk lasiet laikraksta otrdienas, 7. janvāra, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Ceru ka šīs laipas, trepes izturēs kādu laiku. Bet negribas ticēt, ka pastāvēšana tām būs ilga….. Kaut kā šaubas vieš… nu cerams, ka būšu kļūdījies

  2. Taka jauka,tikai šosejas malā īstajā ceļgalā arī varēja iespraust to necilo zīmi “TAKA” , lai nav jāzīlē, kurā ceļā iegriezties….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *