Attēla: visitkandava.lv

Kandavā ārkārtas vēlēšanas nerīkos!

21. jūnijā Satversmes tiesa pieņēma lēmumu attiecībā uz Kandavas un vēl 11 pašvaldībām, ka šajos novados īstenotā administratīvi teritoriālā reforma atbilst Satversmei. ST Lēmumā par Kandavas novadu teikts: “Satversmes tiesa secināja, ka Kandavas novada kā patstāvīgas pašvaldības saglabāšana, kā arī atsevišķu administratīvi teritoriālā iedalījuma vienību pievienošana šim novadam neatbilstu vismaz vienam no reformas pamatā esošajiem kritērijiem, saskaņā ar kuru novada teritorijā jābūt reģionālās vai nacionālās nozīmes attīstības centram.

Savukārt jaunais Tukuma novads atbilst reformas pamatā esošajiem kritērijiem. Līdz ar to, lemjot par līdzšinējā Kandavas novada iekļaušanu Tukuma novadā, likumdevējs ir ievērojis reformas mērķi un kritērijus. [37.]” Satversmes tiesas spriedums ir galīgs un nepārsūdzams, tas stājas spēkā tā publicēšanas dienā”.

 

Komentāri

  1. Carams, ka izdevumus par juridiskajiem pakalpojumiem samaksās vecie deputāti, nevis tiks maksāts no jaunā Tukuma novada budžeta?

  2. Ļoti laba ziņa, vismaz vairs Kandavas novada ģērbonis meža cūka vairs nebūs.

    1. o jānīt cik tu stubs, savu stulbumu izrādi komentējot ,pats nesaprotot ko gribi p ateikt

  3. Varbūt Tukuma dome varētu labot Kandavas novada domes impotenci maģistrālā ceļa cauri Kandavai sakārtošanā! Bēdīgi, ja katru rītu un vararu jābrauc kā pa kartupeļu lauku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *