Cēres svētkos svin arī sporta svētkus

Cēres pagasta svētku sporta programmā tika piedāvātas kā tradicionālas, tā netradicionālas disciplīnas, dodot iespēju piedalīties dažādu paaudžu sportiski noskaņotiem svētku dalībniekiem. Volejbolā nepārspēti palika «Radiņi un draugi» no Kandavas.

Cēres pagasta svētku sporta programmā tika piedāvātas kā tradicionālas, tā netradicionālas disciplīnas, dodot iespēju piedalīties dažādu paaudžu sportiski noskaņotiem svētku dalībniekiem.

Volejbolā nepārspēti palika «Radiņi un draugi» no Kandavas, godpilnajā 2. vietā ierindojās vietējās komandas «Cēre» spēlētāji, bet 3. – komanda «Kaive» no Tukuma novada; ielu basketbolā līderos izvirzījās Kandavas pagasta komandas «Mustene» spēlētāji, bet 2. – komanda ar amizantu nosaukumu «Klauni» no Kandavas; futbolā 1. vietā komanda «Zentene», 2. – «Radiņi un draugi» no Kandavas, 3. – komandas «Mustene» futbolisti; šaušanas disciplīna piesaistīja plašu kā daiļā, tā stiprā dzimuma pārstāvju interesi. Sieviešu konkurencē precizitātē nepārspēta palika Lienīte Zaļevska, 2. – Egita Grundmane (abas no Kandavas), bet 3. – Dace Seile no Cēres. Vīru konkurencē nepārspēts palika Kaspars Ābols 2. – Kristaps Kerliņš, 3. – Kārlis Reinsons; lodes grūšanā 1. vietu izcīnīja Lauris Zuze, 2. – Elgars Ķilps, bet 3. – Toms Rozenbergs (visi no Kandavas). Sieviešu vidū šajā disciplīnā nepārspēta palika Evita Bērziņa, 2. – Madara Ausekle, bet 3. – Līga Kovaļevska (visas no Cēres). Arī 100 metru distanci skriešanā visātrāk veica trīs cērenieces: Madara Ausekle, Lība Millere un Marita Strautiņa. Vīriešu vidū 100 metru skriešanas distancē nepārspēts palika un 1. vietā izvirzījās Ēriks Rožinskis no Cēres, 2. – T. Rozenbergs no Kandavas, bet 3. – Valdis Maslakovičs; tāllēkšanā arī triumfēja vietējās sportistes – M. Ausekle , L. Millere un L. Kovaļevska. Savukārt vīru konkurencē tāllēkšanā vislabāk veicās Ē. Rožinskim, 2. – Valdis Maslakovičs, bet 3. – Gvido Bērziņš. Arī Sumo cīņas piesaistīja kā dāmu, tā kungu interesi. Cīniņu izskaņā noskaidrojās, ka vislabāk veicās un nepārspēti palika Marita Strautiņa un Lauris Zuze. Rotaļās, spēlēs un veiklības stafetēs piedalījās bērni, bet visplašāko atsaucību viņu vidū guva piepūšamā atrakcija, kurā varēja lēkāt un izpriecāties pēc sirds patikas. Kaut arī daudzviet tuvākā un tālākā apkaimē – kā Tukumā, tā Sabilē – sestdien arī bija svētki, Cēres pagasta svētku apmeklētāju rindas tas īpaši neiespaidoja.

Komentāri

  1. Es varbūt esmu pārāk samaitāta..bet nu..Kas tie par žestiem puišiem pirmspēdējā bildē? Tie tādi sportistu cienīgi un pa tēmu? Vai kā?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *