pertnieki.lv

Cērē karjeri rodas kā sēnes pēc lietus

Šķiet, Kandavas novada Cērē grants karjeri rodas gluži kā sēnes pēc lietus. Šoreiz bieži sastopamo derīgo izrakteņu ieguves atļauju Kandavas novada domei lūdz uzņēmums SIA «Cēlāji 2012».

Šķiet, Kandavas novada Cērē grants karjeri rodas gluži kā sēnes pēc lietus. Šoreiz bieži sastopamo derīgo izrakteņu ieguves atļauju Kandavas novada domei lūdz uzņēmums SIA «Cēlāji 2012», bet iepriekšējā mēnesī domē bija saņemts un sēdē tika skatīts jautājums par derīgo izrakteņu ieguves atļaujas izsniegšanu SIA «Rūdolfi» kādā jaunā zemes dzīļu atradnē uz Korģeļciema pusi. Cēres pagasta zemes dzīles ir bagātas ar smilts grants atradnēm. Pašlaik izstrādātas tiek 3 atradnes – 2 pašvaldības īpašumā esošas, iznomātas atradnes  un 1 privātā atradne. Nu tām piebiedroties nolēmuši vēl 2, teritoriāli nelielu atradņu īpašnieki.

Domes izpilddirektors Guntars Gelpers skaidroja, ka no saimnieciskā viedokļa vadoties, dome nevarētu celt pretenzijas par vēlmi izstrādāt jaunas atradnes, jo teritoriālajā plānojumā šādas darbības šajā teritorijā ir atļautas, bet atradnes izstrāde nedrīkst pasliktināt tuvumā dzīvojošo pagasta iedzīvotāju dzīves apstākļus.

Vairāk lasiet ceturtdienas, 11. jūlija, laikrakstā. (saite darbosies avīzes iznākšanas dienā no 6.00)

Komentāri

  1. Asfalts būtu labi, tam jābūt ar lielu kravnesību, bet tas atkal maksā ļoti lielu naudu….

  2. Lai tik rok nost visu to Cēri 😉 Jāzeps ar labprāt ar lāpstu aizies palīgā 🙂

  3. Grib rakt tad lai sataisa ceļu pa kurieni braukt. Mēs maksājam tādus nodokļus un mums jābrauc par tiešām briesmīgu ceļu. Visi tam piekritīs. Neviens vien ir dabūjis akmeni logā un apstāties lai palaistu LIELOS. Vasaras sezonā putekļi, lietaina laikā bedres un par ziemu vispār nerunāsim, neviens pat nekaisa… Tik daudz karjeru kad nevar pat ceļus kārtīgi nokaisīt. Es vispār to neatbalstu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *