Inese Valtenberga

Centrā «Nagla» forums «Jauniešiem ir, ko darīt»

Trešdien, 24. aprīlī, Kandavā, jauniešu centrā «Nagla», notika jauniešu forums «Jauniešiem ir, ko darīt», kopā pulcējot vairāk kā 50 jauniešu no visām novada skolām. Forums apvienoja divas, jauniešiem būtiskas lietas.

Trešdien, 24. aprīlī, Kandavā, jauniešu centrā «Nagla», notika jauniešu forums «Jauniešiem ir, ko darīt», kopā pulcējot vairāk kā 50 jauniešu no visām novada skolām. Forums apvienoja divas, jauniešiem būtiskas lietas, pirmkārt, deva iespēju pašiem izteikties un izvērtēt, vai viņiem Kandavā ir, ko darīt, kā arī tā bija iespēja padomāt par savas karjeras īstenošanu.

Jaunieši izveidoja vairākas darba grupas, lai kopā ar karjeras konsultanti Janu Kašlaju izzinātu karjeras izvēles iespējas, ieklausītos psiholoģes Lienes Kalvas stāstā par saskarsmes un sevis izzināšanas nozīmi, karjeru veidojot, kā arī ieklausītos «Naglas» dalībnieces Viktorijas Selezenas pieredzē, piedaloties starptautiskajā projektā Itālijā par «Jauniešu nodarbinātība Eiropā».

Un vēl jauniešiem bija iespēja iepazīties ar policista profesiju, ko apgūt piedāvā Valsts policijas koledža. Policijas koledžu prezentēja tās direktores vietniece Sanita Zagorska, bet Latvijas Lauksaimniecības universitātes karjeras konsultante Santa Tukerma iepazīstināja ar profesijām, ko piedāvā LLU.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *