Baiba Beķere – Kandavas Būvvaldes vadītāja un arhitekte

Pēc 12 Kandavas novada domē aizvadītiem darba gadiem bijusī novada Būvvaldes vadītāja Antra Apine pieņēma lēmumu turpmākās darba gaitas saitīt ar Tukumu, pilsētu, kurā viņa dzīvo, un no 19. marta sāka strādāt Tukuma novada domē par arhitekti.

Pēc 12 Kandavas novada domē aizvadītiem darba gadiem bijusī novada Būvvaldes vadītāja Antra Apine pieņēma lēmumu turpmākās darba gaitas saitīt ar Tukumu, pilsētu, kurā viņa dzīvo, un no 19. marta sāka strādāt Tukuma novada domē par arhitekti.

Kandavas novada domes deputāti lēma, ka no 29. marta novadā par Būvvaldes vadītājas pienākumu izpildītāju apstiprināta arhitekti Baibu Beķeri. Līdz šim esošajā arhitektes amatā viņa tika apstiprināta Eiropas projekta ietvaros, viņas atalgojumu finansē no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem. Šis projekts noslēgsies tikai nākošgad, tādējādi vismaz pagaidām B. Beķere pildīs gan arhitektes, gan novada Būvvaldes vadītājas pienākumus. "Šobrīd vēl kādu speciālistu darbā nav plānots pieņemt, – varbūt ar laiku," informē B. Beķere.
Baiba ir kandavniece. Te pagājuši viņas bērnības gadi, skolas gaitas. Pēc studijām, 1999. gadā Baiba darba gaitas uzsākusi Rīgā, arhitektu birojā, bet pirms vairāk nekā gada izsludinātais Eiropas projektu konkurss pavēra viņai iespēju ar ģimeni atgriezties Kandavā, lai savu izvēlēto, darba praksē iepazīto un, kā pati atzīst, arī iemīļoto profesiju turpinātu šeit, savā dzimtajā pilsētā.
Baiba atzīst, ka, Būvvaldes vadītājas un arhitektes pienākumus apvienojot, darba būs daudz, bet tas nekādi nebaidot.

Komentāri

 1. Paldies Dievam, Ka ANTRA APINE ir prom paliek jautajums kas izlabos Viņas šedevrus 3 Vikentija Žizņevska Kandavas goda pilsona Superdarbus:
  1.Angāŗs veikalam Vejmars 7m par Tuvu lielajam ceļam un vispār kā izskatās tas viss iebraucot Kandavā..??
  2. Riepu Serviss metāla Angārs Blakus Kurorta iela2 mājai…??

  3 Superceltne -MAXIMA veikals…???

 2. Ko vīņai pēc tavām domām ar uzceltām celtnēm vajadzētu darīt? Ņemt āmurīti un iet jaukt?

 3. Šaubos vai viņa būtu tikusi amatā ja iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās T. partija būtu dabūjusi vēl vienu vietu un viņas tēvs Andis Gailītis domes sēdēs "dziedātu" ar D.Rozenfeldu vienu dziesmu"…..

 4. Nu tāds Superdarbs kā Kūrorta ielas 2 māja un piedevām bez projekta – nestāv klāt nevienam no iepriekš mīnētiem! Lai Dievs stāv klāt tiem, kas tur dzīvo! Interesanti cik reiz īpašnieki gāja pēc projekta uz domi un cik reiz viņus atšuva?

 5. Varbūt ka tas ir tikai normāli,ka kāds no jaunajiem atgriežas Kandavā. Mazpilsētas sindroms raksturīgs tādiem kā” s ”.Skaldīt matus par vietām domē.Vienmēr kāds ir pozīcijā, kāds opozīcijā. Un visiem ir bērni.Varētu tāds paprāvāks jauno pulciņš sasparoties un piedalīties pašvaldības vēlēšanās, uzvarēt un aizslaucīt ar sūdainu koku vecos ”bukus” vēstures smiltainē.Nāktu ar jaunu domāšanu,jaunu pieeju lietām.Un ticiet man, jaunatnei tie tēvu niķi ir pie vienas kājas.

 6. FFF.Viņai ka Pilsētas Arhitektei vajadzēja nepieļaut šādas metāla būves…
  Tas lai paliek uz Viņas un 2 mēru sirdsapziņas

 7. Jēpi, tu laikam neko nesaproti.Ko viņa varēja pieļaut vai nepieļaut!?Cilvēks amatā tikai dažas nedēļas, bet ķērcēju jau netrūkst.Kad tās būves būvēja, Baiba vēl skolā mācījās.

 8. Jēpim: Kas tad Tev patīk? Tev nepatīk Maxim veikals, Vejmāra angārs u.c. Baiba jau nav vainīga, ka Tev viss rādās melnās krāsās, jo viņa tajā laikā vēl Kandavā nestrādāja.Kāpēc savas pretenzijas neizteici Antrai un tiem 2 mēriem?

 9. Jēpim: Kas tad Tev patīk? Tev nepatīk Maxim veikals, Vejmāra angārs u.c. Baiba jau nav vainīga, ka Tev viss rādās melnās krāsās, jo viņa tajā laikā vēl Kandavā nestrādāja.Kāpēc savas pretenzijas neizteici Antrai un tiem 2 mēriem?

 10. Ābolam un ….
  Vai tad es TEICU ko sliktu par BAIBU,,….??? es rakstīju komentu par APINI ANTRU vajag lēnām un prātīgi lasīt….. Antrai un savu savu nostāju esmu pateicis un tapec jau viņi abi vairs nav Kandavas mēri,tikai tā problēma nav līdz galam atrisināta un es personīgi ļoti Ceru Ka Jaunā Arhitekte izdarīs ļoti daudz labu lietu Kandavai….!!!!

 11. Tā dziesma, ko Andulis ‘ ‘ dziedāja ” kopā ar Rozenfeldu bija par lietām, kuras jaunā dome(ieskaitot vecos no iepriekšējā sastāva) diezgan aši pārņēma.Ja Rozenfeldam galvā iesēdies tas beņķis, uz kura viņš tik ļoti grib atkal uzsēsties, tad Anduli tas noteikti neinteresē.
  Piekrītu tam,kurš te rakstīja,ka laiks nākt jaunai paaudzei, nevis tikai jauniem cilvēkiem, bet tieši gados jauniem cilvēkiem. Tikai tads var cerēt uz kaut cik nesavtīgu darbu un jaunām vīzijām.
  Bez tam, ir lietas, kuras arī Bāreņa laikā ir apsveicamas,taču skumji,ka tās neapsveicamās to svaru kausu stipri velk uz leju.

 12. Es ar par jaunajiem! Bet kā būs ar vecajiem? jau tagad tie ārdās, plosās, gānās – tīko un plosās pēc krēsliem. Kas viņus apklusinās? Nevar jau vienkārši piebeigt… Ķērc kā maitas putni, kaut arī tieši uz viņu sirdsapziņas ir sagānītā Kandavas ainava un Abavas senleja- visi šie iepriekš pieminētie objekti.
  Tieši viņiem nepatīk, ja tiek kas darīts, lai Kandavu padarītu sakoptu un skaistu.

 13. vajadzētu JĒPI par pilsētas mēri, tad tik varētu redzēt brīnumus……
  INTRIGAS TAM PATĪK……ARĪ NOMELNOT CILVĒKUS…., meklēt citos skabargu, bet sevī neredzēt baļķi… Lai tev Jēpi veicas!!!

 14. Lai kļūtu par mēru tas ir jāvēlas,es uz To neraujos man ir ar ko nodarboties un nekad neesmu bijis atkarīgs no šo ierēdņu labvēļības man no viņiem nekas nav vajadzīgs esmu brīvs Kā Putns.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *