Augstākais vērtējums – Zemītes korim

8. martā Kandavas kultūras namu pieskandināja novada skolu dziedošie kolektīvi: astoņi kori un astoņi ansambļi

8. martā Kandavas kultūras namu pieskandināja novada skolu dziedošie kolektīvi: astoņi kori un astoņi ansambļi

Kopvērtējumā visvairāk – 47 punktus – ieguva Zemītes pamatskolas 7. līdz 9. klašu ansamblis, Zemītes pamatskolas 5. līdz 9. klašu koris ieguva 45 punktus (abus kolektīvus vada skolotāja S. Šteinberga). Ar 44 punktiem žūrija novērtēja trīs kolektīvu – Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikuma ansambļa (S. Šteinberga), Kandavas K. Mīlenbaha vidusskolas (KKMV) 1. klašu ansambļa (I. Leja) un KIVS 1. līdz 4. klašu koris (I. Pakalns-Paleja) – sniegumu. Visi šie kolektīvi, kā arī Zemītes pamatskolas 1. līdz 4. klašu koris un ansamblis (S. Šteinberga), KKMV 2. līdz 4. klašu koris (I. Leja), KIVS 1. līdz 4. klašu koris (I. Pakalns-Paleja) un Cēres pamatskolas ansamblis «Talantu fabrika» (D. Krūmiņa) saņēma 1. pakāpes atzinības diplomus. 2. pakāpes Atzinību saņēma KKMV 5. līdz 9. klašu koris (E. Šepetovska), KIVS zēnu koris (skolotāja I. Pakalns-Paleja), Matkules sākumskolas 1. līdz 4. klašu koris (Zinta Ošenberga), popgrupa «Pīlādzītis» (A. Oliņš), Zantes pamatskolas 1. līdz 4. klašu ansamblis (Ē. Bogotaja) un Zantes 5. līdz 9. klašu ansamblis (K. Elksnīte).

Vairāk lasiet 13. marta laikrakstā.

Komentāri

 1. Prieks par Zemītes skolas kora un ansambļa veikumu!! Malači, lai izdodas turpmāk, APSVEICU!

 2. Vai tiešām ntz liekot bildītes grūti pielikt paskaidrojumu kuras skolas koris kurā bildītē redzams??? Lūdzu, šis lūgums jau ir gadiem, bet neņem vērā lasītāju viedokli. Laikam jau pašiem nav svarīgi, bet tas nenozīmē ka lasītājiem tas nav svarīgi.

 3. Malači skolu kori un vokālie ansambļi, kas ne tikai labi nodziedāja, bet bija piedomājuši arī pie sava SKATUVISKĀ, vizuālā tēla… tas rada labu kopiespaidu kā vienotu kolektīvu.

  Laba izdoma bija (foto nr.2) ar tiem dzeltenajiem un sarkanajiem T krekliņiem korim.
  Fantastiski izskatās balta blūzīte un melni svārciņi meitenēm un balti krekli, tumšas bikses zēniem (nr.8), bet ja vēl klāt krāsaini lakatiņi (nr.5) kā meiteņu vokālajam ansamblim, tad vispār visu cieņu bērnu vecākiem, kas tā sapucēja bērnus …
  Paldies visiem dziedošajiem kolektīviem par skaistajiem priekšnesumiem.

 4. Dziedot dzimu, dziedot augu,
  Dziedot mūžu nodzīvoju!

  Ejiet ar dziesmu sirdī un smaidu sejā- laimes atslēga!

 5. Dziedot dzimu, dziedot augu,
  Dziedot mūžu nodzīvoju!

  Ejiet ar dziesmu sirdī un smaidu sejā- laimes atslēga!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *