Ārkārtas sēdē Kandavas policijas priekšnieku neapstiprina

20. februārī tika pasludināta domes ārkārtas sēde. Tās sasaukšanas iemesls – izvērtēšanas komisijas izvēlētā Kandavas novada Pašvaldības policijas priekšnieka amata kandidāta Riharda Zariņa apstiprināšana amatā.

Kā jau iepriekš informējām, ceturtdien, 20. februārī, pēc domes pastāvīgo komiteju sēdēm, tika pasludināta domes ārkārtas sēde. Tās sasaukšanas iemesls – izvērtēšanas komisijas (priekšsēdētājs Alfreds Ķieģelis) izvēlētā Kandavas novada Pašvaldības policijas priekšnieka amata kandidāta Riharda Zariņa apstiprināšana amatā.

Tomēr jautājums no ārkārtas sēdes darba kārtības tika noņemts, jo, kā norādīja  sēdes vadītājs Normunds Štoferts, no Iekšlietu ministrijas vēl nav saņemts rakstisks saskaņojums par kandidāta atbilstību amatam. ”Pieprasījumu Iekšlietu ministrijai saskaņošanai nosūtījām piektdien, 14. februārī, bet līdz šodienai saskaņojumu vēl saņēmuši neesam, tādēļ ierosinu jautājumu par policijas priekšnieka apstiprināšanu amatam atlikt izskatīšanai domes sēdē, ceturtdien, 27. februārī,” ierosināja N. Štoferts, saņemot klātesošo deputātu vienprātīgu piekrišanu.

Komentāri

  1. Liekas tak miera, vēl to Rīču iekšā un miers!!! Ko tad prātīgu atradīsiet!!! Pionieru nometnes galvu Valdi Leiti??? Tā pat gudrāku un pieredzējušāku par Zariņa kungu neatradīsiet!!! Ja nu vienīgi D.Rozenfeldu! Bet esmu dzirdejis, ka vins esot izdarījis muļķigu gajienu pret daziem labiem lielas varas vīriem!!! Tā kā Dainim draud dezertešana no mīkstā krēsla! 🙂

  2. Manā skatījumā, R.Zariņa kungs ir pati izcilākā kandidatūra šim amatam. Viņš ir gana pieredzējis, gudrs cilvēks. Visu cieņu Zariņa k.gam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *