Jaunie «BMX» braucēji turpina trenēties

16. aprīlī, sazinājāmies ar biedrības «BMX Tukums» pārstāvi Aivo Bučiņu, lai vaicātu, kā norisinās ierasto treniņu prakse šajā laikā, kad ir pieņemts tik daudz aizliegumu. “Mēs turpinām darboties. Katram sportistam ir izveidota individuāla programma, lai viņš var sevi pilnveidot. Arī tiešsaistē notiek treniņi. Trīs, četras reizes nedēļā tiekamies platformā «Zoom», kurā tiek vadīti treniņi.”

“Mēs visi tur savienojamies, katrs atsevišķi un visi kopā, tad turpinām darboties. Pamatā notiek spēka treniņi. Šobrīd jauniešiem viss vēl liekas interesanti un viņi aktīvi iesaistās; kas notiks vēlāk, to jau rādīs laiks, bet pagaidām visi aktīvi iesaistās, iespējams, ka vienīgi ir nedaudz grūtāk, jo visi ir kā uz paplātes, var redzēt, ja kāds kaut ko neizpilda. Arī trasē notiek treniņi, kur jauniešiem tiek nosūtīti individuāli uzdevumi un viņiem pašiem individuāli šie uzdevumi trasē ir jāveic. Katram ir izdalīts grafiks. Viņi drīkst atrasties trasē pa diviem, ievērojot divu metru distanci. Katram pārim ir viena stunda, lai trenētos.” Vaicājām arī par plāniem vasarai, un, kā skaidroja Aivo, pirmais lielais notikums ir gaidāms 4. jūlijā, kad Ventspilī notiks Latvijas čempionāts, bet nedēļu vēlāk esot plāns startēt Eiropas čempionātā Beļģijā. “Dalība pasaules čempionātā jau atkrita, jo tā bija paredzēta ASV šī gada maijā, bet cerams, ka pārējās divas sacensības notiks, kā plānots.”

Komentāri

  1. 4.4. pārtraukt visu veidu izglītības procesu klātienes formā ārpus izglītības iestādēm, tai skaitā pārtraukt visu kultūrizglītības un sporta profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmu mācību procesu (treniņu, sacensību un mēģinājumu norisi), kā arī sporta norises slēgtās vietās (telpās) un bērnu nometņu darbību;

    (MK 25.03.2020. rīkojuma Nr. 119 redakcijā)

    Biedrība taču saņem pašvaldības naudu par interešu izglītības īstenošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.