Ja ticam Krievijas medijiem…

Tīri cilvēciski mani šausmina Ukrainā notiekošais – ziņas ir tādā (negarā) formātā, lai negurdinātu lasītāju, tāpēc varam vien nojaust, ko ietver paskopie teksti, teiksim, par to, ka Doņeckā vairāk nekā 1000 bērnu dzīvojot bumbu patversmēs un esot psihoemocionāli traumēti… Vai varam iedomāties šo bērnu ikdienu? Kā jūtas viņi un kā – viņu vecāki? Ko dara viņu vecāki? Vai bija starp tiem, kas vēlēšanu iecirkņos par pareizu balsojumu pārtikas devu saņēma?…

Vai starp tiem, kas sagūstītos ukraiņus pa pilsētas ielām vadāja?… Vai kopā ar kaujinieku komandieri Givi, kas sagūstītajiem «kiborgiem» lika zīmotnes ēst?…

Tik daudz upuru un necilvēcības, bet – kā vārdā? Diez ko teiktu «Melnais Ļeņins» – Beness Aijo, kas aizdevies karot Ukrainas separātistu rindās? Viņš tā kā par brīvību, brālību un vienlīdzību, tiesa, vien zem Lielkrievijas karoga.. Ko teiktu Kadirova kaujinieki, kas tā kā džihādu Ukrainā piesauc?.. Ko teiktu tie Krievijas «brīvprātīgie», kam kristīgo krustiņš kaklā?… Nu kāda cūka viņu smadzenēs izbradājusies, ka tik vieglu roku iet svešu dzīvību kaut un savu svešā grāvmalē pamest!??

Es saprotu – Putins nav Gandijs un nevardarbīga pretošanās (ja nu kas ļoti nepatīk šajā pasaulē) bijušajam VDK aģentam varētu būt neizprotama, tomēr vai tāpēc kodolvalstij jāķeras pie robežu pārbīdīšanas?

Aizvadītā gada laikā Krievijā bija vismaz trīs kodolkara simulācijas. Kā vārdā un ar kādu mērķi? Padomāsim, kas notiktu, ja pasaules valstu līderi parādītu mugurkaulu un ar militāru spēku aizvērtu Ukrainas robežu un atjaunotu tās valstisko nedalāmību? Visticamāk, arī Krievija parādītu savas armijas rūdījumu un… Kurā brīdī kura puse izlemtu pielietot kodolieročus?…

Fīreram savulaik pietrūka apmēram divu mēnešu, lai bruņojumā iekļautu masu iznīcināšanas ieročus, bet krieviem, rau, esot medikamenti, lai kareivis vēl trīs dienas pēc nāvējošas radiācijas devas spētu pildīt kaujas uzdevumus – tas, ja ticam Krievijas medijiem…

Komentāri

 1. Mani vienmēr sajūsminājuši tie,kuri dzīvo melnbaltajā pasaulītē-mūsējie stāsta baltu patiesību ,bet tie citi melnus melus.
  Tieši tādi ir krievi Krievijā un amerikāņi ASV.
  Ko tad dara mūsu tautieši?
  Atkarībā no tā kādi ir valdošie vēji Latvijā, mēs kā vējrādītāji grozāmies līdzi valdošajiem vējiem un vaļējām mutēm veramies lielo kungu runās un piekrītoši mājam ar galvu.

  1. Ko tu te par ANo starpnieku visu laiku iztaisies? vai pareizāk, tev tiešām liekas, ka darīšanā ar putinisko Krieviju iespējami ”davaiķe žitķ družno” varianti? Tad jau tu esi kāds no Krievijas apmaksātajiem troļļiem. Vienmēr te parādies, kad kāds kaut ko par Krieviju ne pa spalvai raksta, nekad nepalaid garām iespēju iekost neatakarīgas Latvijas faktam. Ko te sēdi un smirdi – meties prom uz Austrumiem, varen plašajā čuhņu tādiem kā tu pietiek.

 2. un tu ar Venti savai mātei barotājai un avīzes īpašniecei pakaļ blēj-domā tā prēmiju nopelnīt:)
  p.s. un starp citu nez vai zīmotņu piespiedu ēšanu var salīdzināt ar amerikāņu zaldātu zvērībām un ņirgāšanos par ieslodzītajiem Irākā…

  1. Un kāda tava patiesā izcelsme krievu-amerikāņu attiecību zinātāj. Eu, redakcija, laiks noskaidrot, kas ir šitais ”latvietis”, ”cukur-zukermans” un re, arī ”Axels”! Šitiem ritīgi nav ”ne dzimtenes, ne mājas” – pagaldē sēdošies savas zemes nodevēji!

 3. izskatās gan, ka ir aizmirsušies padomju laiki un atkal gribas veikalus ar gastranom, moloko un skatīties pārraides par izcilo padomju armiju!

  1. Protams, ka tauta vēlas atkal dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi, jo tai ir apnicis vērot kā to ikdienā apzog un pazemo dažādi utuizēdas un diedelnieki.

   1. Nu tad paskaties, kas notiek Krievijā – tur korumpētības līmenis ir daudz augstāks, un iedzīvotāju dzīves līmenis ir stipri zemāks neiet runa par dažiem bagātniekiem, ja paskaitam uz cik iedzīvotājiem ir viens bagātais,tad domāju tas cipars būs stipri mazāks – gribi dzīvot kā krievs nu tad aiziet uz turieni…

   2. Kurai ”tautai” Tu esi piederīgs, ko tu, centīgs būdams, valodas apgūdams un melnu muti strādādams, godīgi nodokļus maksādams neesi dabūjis? Cik tev, muldētāj, gadu, cik prāta, lai teiktu, ka tagad tauta, cilvēku vairums dzīvo sliktāk nekā padomju laikā?!

    1. Latvijas vienkāršo iedzīvotāju vairākums šodien dzīvo dzīvi, kuras kvalitāte aizskar cilvēka cieņu un godu. Un tas viss tikai tādēļ, lai daži pie varas grožiem pielavījušies deģenerāti (savādāk šos garīgos invalīdus nevar nosaukt) varētu netraucēti ekspluatēt un apzagt materiālo vērtību patiesos radītājus. Ja kādam šāda nožēlojama eksistence liekas brīvība un demokrātija, tad tāds utuizēda arī neko labāku nav pelnījis.

     1. Nu bet tas jau tāpēc, ka tie kas ir pie varas nekādi nespēj pārvarēt padomju laika tikumus.Viena daļa lepojas ka strādājuši izpildkomitejā un nevēlas atstāt vēl silto vietiņu, citiem ir skola laba, nu kā vajag un kā saka salda mēle visos laikos ir bijusi kapitāls.

     2. Pastāsti, draugs, kādas materiālās vērtības tu konkrēti esi radījis un kurš buržujs tev ko ir atņēmis. Vai tu kā Engelss, Markss, Ļeņins un citi labi mācītie un samērā labi situētie, nevienu materiālu vērtību neradījušie, meklē trulās masas, kuru priekšgalā stāties?

 4. Dēliņ, neraksti par lietām, ko nezini. Robežas pirmie Eiropā pārdalīja ASV un NATO pirms 14 gadiem, bez kaut kādiem tautas referendumiem atņemot Kosovu Serbijai pēc trīs nedēļu ilgas nežēlīgas Serbijas un Belgradas bombardēšanas. Un Latvija to akceptēja. Nu tagad Kosovā ir lielākā ASV kara bāze Eiropā un lojāla valdība.

 5. Sviests, laikam jau Ļeņinu sāks te citēt un gribēs atkal komunismam pievērsties.Tāpēc jau mums neiet labi, jo vēl joprojām vada daudzi padomju mantojuma frukti.

  1. Kur te bija runa par par vēlmi dzīvot Krievijā?
   Te ir runa, kurš vairāk muld, kuram vairāk var ticēt. Un tikai. Nekā personīga, kā pieņemts teikt. Protams, ja agresīva ir ASV, tā ir tīra un svēta lieta (Irāka 2x, Kosova, Lībija). Tas nekas, ka paliek sagrautas valstis, līķu kaudzes Bet ja agresīva ir Krievija, tas ir milzu noziegums

   1. Vai tad mums nebija ilgstoši padomju režīms, ko tad cīnijās pēc tās neatkarīgās Latvijas.Un tad, kad notika barikāžu cīņas, tad Krievija nemuldēja, vēl tagad muld par savas tautas apspiešanu un cik viņiem te grūti.

   2. Ja dzīvotu Irākā vai kaut Lībijā,jā, tad, iespējams, mans agresors būtu ASV, bet es dzīvoju Latvijā un vismaz man atšķirībā no biezā slānī te sanākušajiem Krievijas pakaļlaižiem šaubu nav – Putina Krievija ir daudzām valstīm, bet jo īpaši manai valstij, manai Tēvzemei, manai Latvijai draudīgs agresors, kam atkal parādījušās maniakālas vēlmes pusi pasaules nospiest zem lielkrievu šovinistu zābaka. Esmu savas valsts patriots, tāpēc, pirmkārt, pavisam tieši domāju par savu valsti. Un, no manas valsts interesēm raugoties, ASV (pagaidām) ir draugs, bet Krievija – totāls ienaidnieks!

    1. Nu ja, tāpec mums te sveši karavīri un «krievu« tanki pa Latvijas zemi braukā, ka «Krievijai« šobrīd tie agresīvie nodomi un projekti, intereses otrā pasaules malā.

     1. Ja redzi, ka pie tavām robežām pulcējas pērtiķi ar granātām, tad ir tikai normāli, ka vēlies, lai kāds draugs, kas spēj tev palīdzēt, atnāk pie tevis ciemos…

   3. Ja klausās te visus tos, kas runā par ASV un ES sazvērestību, iznāk tā: ja Vasja (lasi – Krievija) uzbrucis un nositis Juru (Krima, Ukraina), tad viņu nevar par to tiesāt un pat arī pārmest Vasjam neko nevar, jo, redz, pērn Petja (ASV) taču piekāva Žeņu (Irāku). Un tieši tāpēc,ja klausītos ”latvietī” un ”cukermanā”, iznāktu, ka Vasja nekādā gadījumā nav slepkava, jo… Patja ir lielāks slepkava.. Loģiski, vai ne?

 6. Tāds tas mēdiju uzdevums ir ,skalot smadzenes tik ilgi ,kamēr tic uz vārda.
  Ideālā variantā ir tā ,ka amerikānis tic tikai ASV medijiem, krievs tic tikai Krievijas medijiem,latvietis tic tikai Latvijas medijiem.
  Tai pat laikā katram ir sava ”taisnība” jeb čuguna liešana un kas vienam varonis ,tas otram noziedznieks.
  Kuriem medijiem sanāk labāk čuguna liešana ,tiem arī tic.

   1. Biedri,Jūsos jūtams īsta padomju cilvēka rūdījums,visiem jādomā pilnīgi vienādi ,kā to noteikusi vienīgā un pareizā partija un kas neietilpst šaurajā rāmītī ,to cietumā vai trako namā iekšā.

    1. Pilnīgi piekrītu… Visiem nav jādomā vienādi.. ir gudrāki, ir stulbāki cilvēki…
     Vienīgi, ja jau tu citiem pārmet to, ka metas tev virsū par tavu “citādo” (realitātē vnk prokrievisko) viedokli, tad ko tu te tik cītīgi meties virsū gan raksta autoram, gan tiem, kas norāda, ka tavam viedoklim nepiekrīt?

  1. “dodiet man masu informācijas līdzekļus un es jebkuru tautu padarīšu par cūku ganāmpulku”
   “tūkstošiem reižu atkārtoti meli kļūst par patiesību”
   Pauls Jozefs Gebelss- vācu politiķis un valstsvīrs. Trešā reiha propagandas ministrs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.