Vai Viesatu pietura būs apgaismota?

Lasītājs jautā: Esmu Viesatu iedzīvotājs. Kādu laiciņu atpakaļ lasīju par attīstības plānu Jaunpils novadā un tur tika teikts, ka katrā attīstības plāna periodā tiek apgaismots pa kādai ielai novadā. Jā, paldies, ka mums tagad uz birzīti ir  uzstādītas laternas, bet ir viena sāpju vieta – pietura, kurā bērni gaida skolas autobusu – Viesatu otrā galā.

Lasītājs jautā: Esmu Viesatu iedzīvotājs. Kādu laiciņu atpakaļ lasīju par attīstības plānu Jaunpils novadā un tur tika teikts, ka katrā attīstības plāna periodā tiek apgaismots pa kādai ielai novadā. Jā, paldies, ka mums tagad uz birzīti ir  uzstādītas laternas, bet ir viena sāpju vieta – pietura, kurā bērni gaida skolas autobusu – Viesatu otrā galā. Tur ziemā bērni autobusu gaida pilnīgā tumsā. Tad nu jautājams, vai nav paredzēts tur arī uzstādīt kādu laternu, lai bērniem būtu drošāk?

Lai noskaidrotu vairāk un rastu atbildi uz jautājumu, sazinājāmies ar Jaunpils novada domes izpilddirektoru Pēteri Baranovski. Viņš mums paskaidroja, ka šogad nav plānoti lieli ieguldījumi ielu apgaismošanā, tikai paredzēts atjaunot vecās lampas – ja kāda izdegusi, tad ielikt jaunu vai, ja sabojāta, salabot. Bet, lai risinātu šādas problēmas, izpilddirektora ieteikums ir iedzīvotājiem zvanīt uz Jaunpils domi. Esot jāzina konkrētā vieta un, ja tur nebūšot nepieciešamas lielas investīcijas, tad visu varot atrisināt.

Komentāri

 1. Labi ja trīs cilvēki pus gadā izmanto šo pieturu. Varbūt vēl MC Donalds vajag ierīkot?

  1. Es protams atvainojos PIECKĀJE , bet šo pieturu katru dienu izmanto skolēni , bērni kuri gaida Jaunpils vidusskolas skolēnu autobusu . Un katru rītu tur iekāpj četri mazie . Tāpēc lūdzu , paturēsim savas pretenzijas pie sevis .

 2. Lauku apdzīvoto vietu autobusu pieturas jau krietni sen kļuvušas par vietējās inteliģences nepārejošās bohēmas vietām , kurām parastie mietpilsoņi iet ar lielu līkumu. Kaut kā nav dzirdēts, ka vietējā veikalā pirktā Agdama vai tuvākās točkas krutkas tukšošanai vajadzētu gaisma.

 3. Man arī vajag apgaismojumu,jo bērni tumsā gaida autobusu tikai mēs 3.km no Viesatam

 4. Uzliek taj udenstornii prozektoru un viss cukenieka!

  Tik gaiditajiem atnemat gaisenes!!

 5. Viesatu pieturā ir vajadzīga laterna, jo pati kad kādreiz gaidiju autobusu bija bais tur stāvēt. Lūdzu cilvēki tak paskatieties kas notika pirms neilga laika, vakara pusē, kur tika uzbraukts bērnam virsū. Tas ir normāli?

 6. Nekādā gadījumā, jo tas var ietekmēt jau tā knapo demokrātisko situāciju Viesatās. Tagad, iespējams, vismaz vēl kāds Apinīša iespaidā šad un tad ķeras pie sējas darbiem.

 7. te tādi inteleģentie pilsētnieki nolasījušies, kur ta mums lauceniekiem ar JUMS KOKnešiem un ripeniekiem sacensties! Domāju, ka Rīdzinieki un citi lielo pilsētu iedzīvotāji Tukumniekus arī uzskata par lauķiem tapēc jau vajag uz kādu atspēlēties!

 8. tieši tā kriksi,mēs dzīvojam 1,5 km no centra,mums ar vaig gaismu!!!ja jau visiem tad visiem!!takā lūdzu deputāti darbojieties,rakstiet kur iedzīvotāji var pieteikties uz ikgadējo ELETRIFIKĀCIJU!!:))

 9. Ņemiet piemēru no jūdiem, rakstiet savas vēlmes uz papīra lapiņām, bāziet šīs lapiņas Jaunpils pils mūru šķirbās un gaidiet kad dieviem līdzīgie varas vīri un sievas atnesīs jums gaišo nākotni!

 10. to-ieteikums
  Viens tāds par valsts prezidentu riktējas,tas ar tās lapiņas kaut kur būs bāzis:))

 11. Un vispār,mums solīja kurās tur vēlēšanās ka uz novada centru būs asvalts!!!Kur ir cienītie varas kungi un dāmas,kā tur ieteikums minēja:)!????

 12. To virsū braucēju jau nav daudz. Tikai jau viena ģimene Viesatās ir tāda kas braukā cauru dienu bez apstājas. Un tās pašas pārstāvis arī pirms kāda laika notrieca to bērnu.
  Bet nekas jau nenotika. Protams jau ka bērns vainīgs. Šī ģimene vienmēr izkuļas sveikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *