Agris Jansons

Stāvvietas pie poliklīnikas joprojām trūkst

Redakcija saņēma lasītāja jautājumu: “Kā tad ir ar stāvlaukumu pie slimnīcas? Pilsētas dome taču sen solīja, teica, ka vien zaļā māja traucējot. Tagad māja ir nojaukta (Jau decembrī. – Red.), reizēm tur pat kāda mašīna stāv.”

Redakcija saņēma lasītāja jautājumu: “Kā tad ir ar stāvlaukumu pie slimnīcas? Pilsētas dome taču sen solīja, teica, ka vien zaļā māja traucējot. Tagad māja ir nojaukta (Jau decembrī. – Red.), reizēm tur pat kāda mašīna stāv, bet nekādas darbības no slimnīcas vai pilsētas vadības puses nav. Bet stāvvietu pie slimnīcas un poliklīnikas ļoti, ļoti trūkst!”

Kā mums pastāstīja slimnīcas direktore Dzintra Rabkēviča, stāvlaukums pieder Tukuma pašvaldībai un, visdrīzāk, tieši tai jāvaicā par turpmākajiem plāniem. Slimnīcas vārdā vien komunālajai nodaļai lūgts, lai tur veic nelielus izlīdzināšanas darbus, lai pacienti tur var daudzmaz droši novietot savus transporta līdzekļus.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 15. jūnija, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Liekat liekat , Pasvaldibas policija aiz stuura jau gluun ka piepelnities, ja nav burts “P” tad transportlidzekli nedriikst novietot kur nav asfalta jo pretejaa gadijumaa tiks izrakstiits soda kviits par to ka auto novietots zalajaa zonaa.

    1. ja tu to vietu kur plāno ceļu taisīt sauc par parku, tad iedomājos kādā sūdu bedrē tu dzīvo

  2. Sarkanais auto ir zaļajā zonā un piemērojams 30 eiro sods. Kur tā policija skatās..

  3. Īsti skaidrs nepalika vai pašvaldības policija arī domā, ka ir nolīdzināts lai pacienti daudzmaz droši var novietot transportu? Vai tomēr ārsta apmeklējums izvērtīsies par nepieklājīgi dārgu pasākumu un plāksteri logā?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *