Kāpēc sola vienu, bet dara citu?

Iedzīvotāji interesējas, kāpēc Tulpju ielā, kur lielveikala «Elvi» būvniecības laikā ierīkoja asfaltētu ietvi, neuzlika bruģa segumu, kā tas bijis iepriekš presē solīts: – Pagājušajā gadā visu ietvi pārraka, ielika kaut kādus kabeļus un solīja, ka pa virsu uzliks bruģi, bet vienā dienā visu rakumu vietu noasfaltēja. Un par bruģi neviens pat vairs nerunāja. Kāpēc tā?

Pārlapojot mūsu laikraksta pagājušā gada numurus, 19. aprīļa numurā atradām ziņu, ka SIA «Kuldīgas energoceltnieks» Tulpju ielā ierīko kabeli. Un cita starpā tika paskaidrots, ka pēc tam, kad kabelis būs ielikts, ietve taps no bruģa. Tiesa gan, nebija pateikts, kurš to darīs. Tomēr iedzīvotājiem bija taisnība.

Tāpēc interesējāmies par mistisko bruģa pazušanu Tukuma domē. Versijas bija divas – lai iedzīvotājiem nebūtu jāmokās, staigājot pa izrakto ietvi, to ātri noasfaltēja. Un otra, ko minēja būvinspektors Jānis Rundāns. Viņš atcerējās, ka tikai tad, kad rakšanas vieta jau bijusi aizbērta, kļuvis zināms, ka nevienam uzņēmējam nav bijis par pienākumu uzdots šo vietu asfaltēt vai bruģēt: "Atzīstu, ka tā ir mūsu vaina, jo bijām to palaiduši garām. Nebijām pamanījuši, vai projektā ietves sakārtošana ir vai nav paredzēta. Kad to konstatējām, vairs neko mainīt nevarēja, tāpēc dome par saviem līdzekļiem ietvi noasfaltēja."

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *