Kad salabos bedres?

Lasītājs jautā: – Man ir jautājums, uz kuru noteikti gribētu sagaidīt atbildi, jo esmu tiešām pamatīgi noskaitusies! Nupat kā vedu tuvu cilvēku pie ārsta un iebraucu poliklīnikas pagalmā – pa ceļu, kas ved uz Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru un vienlaikus arī uz poliklīniku, un biju pārsteigta par milzīgajām bedrēm. Ziniet, tas patiesībā ir nonsenss, kāds ir šis ceļš. Vai tiešām neviens un nekad tur nav ne gājis, ne braucis?! Un tas pats ir attiecināms uz ceļu blakus internātskolai – tur patiesībā vispār vairs nav asfalta, bedres vien… Tas ir pilsētas centrs, cilvēki brauc pie ārsta, kārtot pensijas, brauc invalīdi, bet nezinu pat, kurš var pa šo ceļu izbraukt?! Lūdzu, lūdzu, dariet zināmu pašvaldībā, ka steigšus ir kaut kas jādara!

Redakcija: Tukuma novada domes izpilddirektors Ivars Liepiņš skaidroja, ka zina situāciju un ar SIA «Strabag» ir panākta vienošanās, ka, tiklīdz uzņēmums varēs strādāt Tukumā, bedres tiks aiztaisītas un bedrainākās vietas – noasfaltētas – kopumā tur sanāk kādi 100 metri.

Komentāri

  1. Strabags kā vienmēr – novembrī vai oktobra beigās aplaimo Tukumu. Malači! Darbu organizēšana savā pašvaldībā notiek uz urrā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *