FOTO: Baiba Reinsone

Kā būs ar Brīvības laukuma izgaismošanu?

Lasītājs jautā: Vēlētos uzzināt, kas notiek ar Brīvības laukumu? Kādreiz bija Ziemassvētku lampiņas kokos un arī prožektors – līkumā no Lielās ielas. Bet nu – tikai mazās lampiņas, kas patiesībā nekādu redzamību nedod. Strādāju arī tu pat, vakarā, kad jātaisa ciet darba vieta, ir bail, jo, ja kas notiktu, neviens to nemaz nepamanītu.

Lai to noskaidrotu, sazinājāmies ar Tukuma domes izpilddirektori Daci Lebedu, kas skaidroja, ka Brīvības laukumā esot diezgan slikta situācija ar komunikācijām – kabeļiem. Un tas esot vēl viens iemesls, kādēļ ar nepacietību tiekot gaidīta laukuma rekonstrukcija. Esot pat tā, ka katra egles iedegšana esot papildus raizes – vai viss izdosies un egli varēs iedegt. ”Brīvības laukums ar visām komunikācijām lēnām brūk kopā. Situācija ir nopietna!” – tā D. Lebeda, kas tomēr apstiprina, ka kokos lampiņas plānojot iedegt uz valsts svētkiem. Īpaši uz Lāčplēša dienu tikšot iedegts arī lāpu gājiena ceļš, kas vedīs no Talsu ielas 4 uz Meža kapiem.

Komentāri

  1. Ļoti bēdīgā stāvoklī ir vēl daudzas citas vietas pilsētā. Tajās arī būs rekonstrukcija? Varbūt primāri nodrošinam apgaismojumu tur, kur dzīvo cilvēki un maksā nodokļus, bet pēc tam domājam par egli un brīvības laukuma rekonstrukciju

  2. Ko tur vēl izgaismot. Ir baznīca izgaismota. Tad spīdeklis pie muzeja, kas acis griež. Gaismas nesējs kultūras nams. Tad cilvēku dvēseļu atgriešanas uz gaišā godīguma ceļa iestāde policija..

  3. Tajā laukumā TELMS darbinieks ar roku dauzīja lampas. Ļoti profesionāls remonts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *