Attēlam ir ilustratīva nozīme

Zog granulas un krīt no mopēdiem

No 10. līdz 13. novembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 80 notikumi, uzsākti 54 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 15 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par apzināti nepatiesu speciālā dienesta izsaukšanu un 1 par to, ka nepilngadīgais ir lietojis alkoholu. Konstatēts 1 autovadītājs reibumā un bez likumīgā kārtā iegūtas transportlīdzekļa vadītāja apliecības; reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 2 personas.

Bez tiesībām pilsētā

  1. novembrī vīrietis, kuram piemērots transportlīdzekļa vadīšanas liegums, brauca ar «VW Golf» Tukumā, Aleksandra ielā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Bez apskates

  1. novembrī Tukumā, Jelgavas ielā, apturēta automašīna «Hyndai Getz», kam likumā noteiktā termiņā nav veikta tehniskā apskate. Policijā sākts administratīvā pārkāpums process un autovadītājai piemērots sods 55 eiro apmērā.

Nozog tonnu granulu

  1. novembrī Tukumā kāda sieviete konstatēja, ka no saimniecības ēkas ir nozagta viena tonna kokskaidru granulu 600 eiro vērtībā. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

Nesamaksā par mašīnu

  1. novembrī Tukuma policijas iecirknī vērsās kāds vīrietis, kurš šī gada februārī bija pārdevis automašīnu «Opel Zafira». Taču vēl līdz šim pircējs nav līdz galam par auto norēķinājies. Materiālie zaudējumi – 600 eiro vērtībā. Policijā par krāpšanu sākts kriminālprocess.

Braukā reibumā, līdz pasažiere gūst traumas

  1. novembrī Kandavas pagastā vīrietis vadīja kvadriciklu un, braucot augšup pa nogāzi, nenodrošināja ceļu satiksmes drošību, kā rezultātā transportlīdzeklis saslīdēja un apgāzās. Negadījumā traumas guva kvadricikla pasažiere, kuru mediķi nogādāja ārstniecības iestādē. Likumsargi konstatēja, ka vadītājs ir alkohola reibumā (1,94 promiles), kaut pats gan apgalvoja, ka alkoholu lietojis vien pēc negadījumā. Tāpat viņam nebija vadītāja tiesību, kā arī braukšanas laikā ne viņš, ne arī pasažiere nav lietojuši aizsargķiveri. Policijā par notikušo sākti četri administratīvā pārkāpuma procesi.

Nokrīt no mopēda

  1. novembrī Smārdes pagastā, braucot ar elektromopēdu, no tā nokrita pasažiere, kas negadījumā guva traumas un tika nogādāta ārstniecības iestādē. Tur savukārt mediķi sievietei konstatēja alkohola reibumu. Par notikušos uzsākts administratīvā pārkāpuma process.

Avarēja, braucot ar motorolleru

  1. novembrī Tukumā kāda sieviete vadīja motorolleri un krita, negadījumā gūstot traumas. Policija turpina skaidrot notikušo.

Ziņas sniedz Valsts policijas ZRP

 

Komentāri

  1. Diez kur tā tante pirka tās granulas pa 600 tonnā.?Pat ksenukajā un mājai un dārzam nesanāk 600 pa tonnu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *