zādzības

Lapmežciemā uzdarbojas zagļi!

Laikā posmā no 17. līdz 21. novembrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēts 51 notikums, uzsākti 4 kriminālprocesi un 53 administratīvā pārkāpuma procesi. 14. novembrī Tukuma novada Lapmežciema pagastā, izsitot otrā stāva balkona durvju stiklu, iekļūts dzīvojamā mājā, no kuras nozagti dabīgās kažokādas sieviešu mēteļi, cepures un elektriskie sildītāji. Nodarīts materiālais zaudējums 1400 apmērā. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

Zog granulas un krīt no mopēdiem

No 10. līdz 13. novembrim Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 80 notikumi, uzsākti 54 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 15 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par apzināti nepatiesu speciālā dienesta izsaukšanu un 1 par to, ka nepilngadīgais ir lietojis alkoholu. Konstatēts 1 autovadītājs reibumā un bez likumīgā kārtā iegūtas transportlīdzekļa vadītāja apliecības; reģistrēti 2 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cieta 2 personas.

Trīs vīrieši sešās dienās nozog navigācijas ierīces 195 185,32 eiro vērtībā; kriminālprocess nodots kriminālvajāšanai

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas darbinieki ir savākuši pietiekamus pierādījumus apsūdzības celšanai un kriminālvajāšanas uzsākšanai Rietumzemgales prokuratūrai nodevuši kriminālprocesu par navigācijas ierīču zādzībām no lauksaimniecības tehnikas 11 uzņēmumos un saimniecībās Zemgalē un  vienā uzņēmumā Ķekavas novadā par kopējo summu 195 185,32 eiro.  

Zemgalē nedēļas nogalē nozog sešus velosipēdus; Valsts policija aicina rūpēties par sava velosipēda drošību

Vasarā policisti teju katru dienu saņem iesniegumus par velosipēdu zādzībām, taču aizvadītās nedēļas nogalē velozagļi Zemgalē bija īpaši rosīgi – tika nozagti seši velosipēdi, no kuriem divus izdevās atrast. Likumsargi atkārtoti atgādina drošības pasākumus, lai izvairītos no pārdzīvojumiem un finansiāliem zaudējumiem.