Vīrietis, iespējams, narkotiku reibumā, ārdās policijas automašīnā

8. maijā saņemta informācija, ka Tukumā, Raudas ielā, vīrietis skrien priekšā braucošām automašīnām. Vīrietis aizturēts aizdomās par narkotiku lietošanu un nogādāts medicīnas iestādē. Jau atrodoties pie medicīnas iestādes, transportlīdzekļa nodalījumā, vīrietis paspēja to sabojāt – dauzīja sānu metāla režģi un izsita mašīnas loga stiklu. Uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu un administratīvā pārkāpuma process par iespējamu narkotiku lietošanu.

Policija

No  6. līdz 9. maijam Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 70 notikumi, uzsākti 49 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 21 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 par nepakļaušanos amatpersonas prasībai, 2 par mutes un deguna aizsega nelietošanu, 3 par pašizolācijas neievērošanu. Viena persona aizturēta aizdomās par narkotiku lietošanu un pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi un 1 pērnās zāles degšanas gadījums.

  1. maijā

Tukumā, atlaužot kāda šķūnīša piekaramo slēdzeni, iekļūts iekšā un nozagti velosipēdi «Bulls» un «Rex». Nodarīts materiālais zaudējums 600 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Tukumā, Rīgas ielā, konstatēs, ka no veikala ir nozagtas divas 0,7l tilpuma degvīna pudeles. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

  1. maijā

Saņemta informācija par to, ka Cēres pagastā kāds uzņēmums nepilda tiesas lēmumu un citam SIA aizliedz piekļuvi nekustamajam īpašumam, vienīgo piebraucamo ceļu priekšā novietojot traktoru. Uzsākts kriminālprocess.

Engures novada Lapmežciema pagastā sieviete, pārkāpjot vispārpieņemtās uzvedības normas, traucēja kāda veikala apmeklētājiem iepirkties, nevēlami ietekmēja tirdzniecības vietas darbu un nereaģēja uz veikala darbinieka aizrādījumiem. Policijā ir sākts administratīvā pārkāpuma process par sīko huligānismu, par ko var tikt piemērots naudas sods no 70 līdz 500 eiro.

  1. maijā

 

Tukumā, Pumpuru ielā, no īpašuma teritorijas nozagts velosipēda rāmis 30 eiro vērtībās. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Velosipēda rāmis ir atdots īpašniekam.

  1. maijā

Jaunpils pagastā kādai automašīnai – Volvo S60 – nozagtas abas numurzīmes. Uzsākts kriminālprocess.

Kandavas pagastā vīrietis vadīja «Audi A4», būdams alkohola reibumā (3,36 promiles) un laikā, kad spēkā prokuratūras lēmums par transportlīdzekļa vadīšanas tiesību ierobežošanu uz pieciem gadiem. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.