Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tikko ar tiesībām, bet jau reibumā

4. jūnijā Slampes pagastā jaunietis vadīja automašīnu «BMW 320», būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 0,35 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process. Ceļu satiksmes likumā noteikts, ka transportlīdzekļa vadītājs, kuram mehānisko transportlīdzekļu vadīšanas stāžs nepārsniedz divus gadus, aizliegts vadīt transportlīdzekli, ja alkohola koncentrācija asinīs pārsniedz 0,2 promiles. Par šādu likumpārkāpumu piemēro naudas sodu no 210 līdz 430 eiro, kā arī atņem transportlīdzekļu vadīšanas tiesības uz sešiem mēnešiem.

Policija

Laikā no 2. līdz 5. jūnijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 84 notikumi, uzsākti 7 kriminālprocesi, 81 administratīvā pārkāpuma process, konstatēti trīs auto vadītāji reibumā, pieņemts viens policijas lēmums par nošķiršanu.

Sieviete, kam patīk ātrums

 1. jūnijā Tumes pagastā sieviete vadīja automašīnu «Mercedes-Benz GLE 350» ar ātrumu 135 km/h vietā, kur maksimālais atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un ātruma mīļotājai piemērots naudas sods 80 eiro.

Nozog piekabi

 1. jūnijā Tukuma novada Viesatu pagastā no mājas pagalma nozagta transportlīdzekļa piekabe «Tiki Treiler CE200-R». Nodarīts materiālais zaudējums 500 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Sāpīga bumbas spēle

 1. jūnijā Kandavā, Lielajā ielā, jaunieši, metot ar bumbu, sabojāja videonovērošanas kameru. Nodarīts materiālais zaudējums 86 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Brauc un apgāžas

 1. jūnijā Tukuma novadā, autoceļa Valgums – Klapkalnciems septītajā kilometrā, vīrietis vadīja automašīnu «Audi A3« un nobrauca no brauktuves, un auto apgāzās uz jumta. Negadījumā nav fiziski cietušu personu, tika bojāts transportlīdzeklis. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

 

Ziņas sniedza Valsts policijas ZRP

Komentāri

 1. jaa,0.35 tas ir ahuemonnijs reibums.kaa vinsh vareja pabraukt vispar.tur noteikti raadijas divi celi.

  1. Pieteik jau ar nelielu uzmanības novēršanu no ceļa,lai sāktos s.di!Nav jau jābūt bezfilmā,lai izraisītu avāriju.Bet nāliķim jau to nesaprast…

    1. Patentē ierīci,kas to nogurumu var izmērīt,nosaki robežu un lieta darīta.Tik vienkārši! 😀

 2. Visus tos autodzērājus vai sodīt ar autovadītāja apliecības liegumu uz mūžu un vēl kādus 5 gadus valsts maizē lai pasēž,palaiza zekiem caurumus un trubas.

 3. Jā,135 ir ļoooti liels ātrums ar labu auto! Un kā tad mūsu lidotājiem ar melno netraferēto škodu iet? Protams viss notiek,pilots atkal pie škodas stūres gāzē! Vajadzētu informēt bez tabu,lai pareklamē Tukuma gončiku.

 4. Jauki komentāri. Laikam Jelgavā internets pieslēgts. Bet šiem jau nesaprast, ka auto ir paaugsinātas bīstamības ierīce, kas jālieto atbilstoši noteikumiem, lai tas būtu droši braucējam un, galvenais, apkārtējiem. Ierosinu pirms autovadītāja tiesību saņemšanas kandidātiem veikt pieskaitāmības testu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *