Ekrānšāviņš

Sieviete gūst traumas ceļu satiksmes negadījumā Tukumā; Valsts policija aicina būt uzmanīgiem un atbildīgiem/VIDEO/

Jau vēstīts, ka 18. jūnijā Tukumā, stāvlaukumā pie dzelzceļa stacijas, notika ceļu satiksmes negadījums, kurā traumas guva kāda sieviete. Valsts policija atgādina ceļu satiksmes dalībniekiem, ka vienmēr ir jāpārliecinās par ceļu satiksmes drošību un jārīkojas tā, lai neradītu satiksmei bīstamas vai traucējošas situācijas un nenodarītu zaudējumus, un neapdraudētu savu apkārtējo cilvēku veselību un dzīvību!

Sestdien, 18. jūnijā, neilgi pirms pulksten 13.00 Tukumā, stāvlaukumā pie dzelzceļa stacijas, atradās vairāk nekā desmit automašīnas, kuru vadītāji bija atbraukuši sagaidīt vilciena pasažierus, lai palīdzētu viņiem ērtāk un ātrāk nokļūt iecerētajā galamērķī. Starp gaidītājiem bija arī automašīnas „Opel Meriva” vadītāja, kura nolēma novietot stāvēšanai savu transportlīdzekli perpendikulāri aiz automašīnas „Honda Jazz”.

Savu pasažieri pirmais sagaidīja automašīnas „Honda Jazz” vadītājs. Brīdī, kad viņš uzsāka kustību atpakaļgaitā, otras mašīnas pasažiere bija atvērusi automašīnas „Opel Meriva” aizmugurējās labās puses durvis un gatavojās iekāpt transportlīdzeklī. Vīrietis vēlāk likumsargiem skaidroja, ka pārāk spēcīgi esot uzspiedis gāzes pedālim, līdz ar ko „Honda Jazz” automašīna strauji uzbrauca „Opel Meriva” un negadījumā traumas guva arī pasažiere, kura sadursmes brīdī atradās pie atvērtajām transportlīdzekļa durvīm.

Notikuma vietā nekavējoties tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi, kuri cietušo personu nogādāja ārstniecības iestādē. Saņemot no slimnīcas informāciju, ka sievietes traumas ir klasificējamas kā vieglas, policijā par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu tika sākts administratīvā pārkāpuma process ar soda piemērošanu. Jāpiebilst, ka negadījumā tika bojāti arī abi transportlīdzekļi, kā arī alkohola reibums netika konstatēts nevienai personai.

Valsts policijas aicina ceļu satiksmes dalībniekus būt uzmanīgiem un atbildīgiem pret savu un apkārtējo cilvēku veselību un dzīvību. Uzsākot braukšanu vai braucot atpakaļgaitā, nedrīkst traucēt citus ceļu satiksmes dalībniekus, un ir jāatceras, ka viens pārsteidzīgs manevrs var beigties traģiski.

 

 

 

Komentāri

 1. Tur jau kaut kāds lohs pie stūres!Šādi netīšām iemīt grīdā spēj tikai sievietes!Ja nebūtu atsities pret auto tad apstātos kaut kur autoostas vidū!Šitādiem cirvjiem vispār jāaizliedz braukt!!!Uz gājēju pārejas arī vel netīšām uzdos gāzi!

  1. tas tochna.vieniigi varu piebilst – apstatos autoostas vidu kada autobusa vai pasha autoostas buudaa.

    1. jaa jaa,galvenais ka papiirs ne? tas nekas ka meerkakis pie barankas.vot tev domaashana kaa zaabakam.

   1. Vīriešu stulbie komentāri. Sievietes parasti atpakaļgaitā brauc lēni un uzmanīgi. Tā pontoties mēdz tikai atsaldēti veči.

    1. Lēni un uzmanīgi visām bābām tie bamperi un sāni ir apskrāpēti 😀 manā pagalmā viena bāba lēni un uzmanīgi ir apskādējusi jau 3 kaimiņu auto!!!Bet lēni un uzmanīgi gan!

     1. Nu nevērtē jau visas sievietes pec vienas sava pagalma bābas. Paskaties statistiku. Kas ir galvenie av;ariju izraisītāji – veči. Ir atšķirība – apskrrāpēti sāni vai lūžņu kaudze un lauzt kauli.

      1. ņemot vērā sieviešu un vīriešu skaitu pie stūres sievietes pamatīgi pārspēj vīriešus avāriju ziņā!nevērtēju pēc pagalma bābas vien,stulbi manevri un situācija ikdienā no bābu puses liek pabrīnīties!Parkošanās vispār ir kosmoss sievietēm!

       1. Mīļo cilvēk, izlasi rakstu pirms gudri spriedelē. Tas bija vecis, kas bija mašīnai Honda Jazz pie stūres. HA, ha, ha,!!!

        1. Es zinu,bet izlasi par ko es runāju un kāpēc!Piedod,ka sabojānu tavu mazo prieciņu!

 2. Pec ceļu satiksmes noteikumiem abi ir vainigi. Tapec atslabstat pajoliņi ar saviem gudriem tekstiem un macaties ceļu satiksmes noteikumus :)))))

  1. Vainīgi vai nevainīgi,bet tas izgājiens ar pedāli grīdā,,netīšām” ir pārākais skuķu gājiens!

 3. Problēma sākās ar to,ka automašīnas jānovieto ar priekšu pie apmales.Brīdī kad pienāk vilciens,sagaidītāju ir ļoti daudz un sastājas vairākās rindās.Tad arī sākas grūstīšanās un cik nu kuram tā meistarība un arī stresiņš.Vienkāršāk būtu laicīgi mierīgā garā novietot auto atpakaļgaitā un tad to burzmu mierīgi izbraukt.

  1. Ja zīme norāda,ka ar priekšu pie apmales jāparkojas,tad tā ari ir jāparkojas,sodu var dabūt,ja liec otrādi!Pie Spartaka ielas bērnudārza vairs neviens nelieka ar pakaļu pie apmales,ir rūgta pieredzīte!

 4. It’s impressive that you are getting ideas from this paragraph as well as from our dialogue made at this time.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *