Pirmajā vietā nemainīgi – ātrbraucēji

No 19. līdz 22. maijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 55 notikumi, uzsākts 71 administratīvo pārkāpumu process, tai skaitā 51 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 1 par velosipēda vadīšanu reibumā, 2 par vardarbīgu uzvedību, 1 par nepatiesu speciālā dienesta izsaukšanu un 1 par nepakļaušanos amatpersonas prasībai. Aizdomās par narkotiku lietošanu aizturētas 2 personas un pieņemts 1 policijas lēmums par nošķiršanu. Reģistrēts 1 ceļu satiksmes negadījums.

Dzērumā uz diviem riteņiem

  1. maijā Kandavas pagastā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 0,92 promiļu reibumā. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piemērots naudas sods 40 eiro.

Gatavojas apkures sezonai?

  1. maijā Kandavas pagastā, atlaužot saimniecības ēkas durvis, no telpas nozagti 10 iepakojumi malkas brikešu, čuguna apkures plīts, divi elektromotori, elektrības ģenerators, 11 metāla pinuma žoga ruļļi. Nodarīts materiālais zaudējums 995 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Brauc, kaut nedrīkst

  1. maijā Tukumā, Kurzemes ielā, vīrietis vadīja transportlīdzekli «Ford Mondeo», pārkāpjot Zemgales rajona tiesas spriedumā noteikto aizliegumu vadīt auto uz pieciem gadiem. Uzsākts kriminālprocess.

Atrod mirušu

  1. maijā Tukumā, Pasta ielā, veikala tualetē, atrast miris vīrietis bez vardarbīgas nāves pazīmēm. Atteikts uzsākt kriminālprocesu.

Atņem vielu un aizsūta uz pārbaudēm

  1. maijā Tukumā, Dzelzceļa ielā, aizturēts kāds vīrietis, kurš glabāja aptuveni 15 gramus kādas vielas, kas, iespējams, ir marihuāna. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un nogādāts īslaicīgās aizturēšanas izolatorā, kā arī medicīnas iestādē analīžu veikšanai, jo ir aizdomas par narkotiku lietošanu.

Ignorē ceļa zīmi

  1. maijā Tukumā, Kurzemes ielā, kāds vīrietis vadīja transportlīdzekli «VW Golf variant» un neievēroja ceļa zīmes «Braukt aizliegts!» prasību, kas izvietota ceļu remontu laikā. Uzsākts administratīvā pārkāpuma process un vainīgajam piemērots naudas sods 30 eiro apmērā.

Kad ar tiesas lēmumu nepietiek

  1. maijā Tukumā, Talsu ielā, vīrietis pārkāpa tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību no vardarbības – ieradās pie apdraudētās sievietes dzīvesvietā un uzsāka konfliktu. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un nogādāts īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Daba deg

Vakar Tukuma novada Slampes pagastā dega kūla 300 m2 platībā, savukārt Lapmežciema pagastā – zaru kaudze 30 m² un meža zemsedze 1000 m² platībā.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *