Aculiecinieka foto

Pēcsvētku dienā Tukumā sabojā dzelzceļa pārbrauktuves barjeru

25. jūnijā Tukumā, dzelzceļa stacijas teritorijā, līdz šim nenoskaidrots transportlīdzekļa vadītājs sabojāja dzelzceļa pārbrauktuves barjeru un aizbrauca no notikuma vietas, par notikušo neziņojot policijai. Likumsargi ir noformējuši ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokolu.

Kopumā laikā no 23. līdz 26. jūnijam Tukuma policijā reģistrēti 83 notikumi, uzsākts 91 administratīvā pārkāpuma procesi, tai skaitā 44 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu, 2 par velosipēda vadīšanu reibumā un 1 par automašīnas vadīšanu bez atbilstošas kategorijas vadītāja apliecības. Konstatēts viens autovadītājs reibumā un bez iegūtas vadītāja apliecības. Reģistrēti 4 ceļu satiksmes negadījumi.

Nesadala ceļu

 1. jūnijā Tumes pagastā automašīnu «Volvo S60» un «Volkswagen Passat» vadītāji, braucot viens otram pretī, neizvēlējās drošu intervālu, kā rezultātā notika frontāla sadursme. Negadījumā nav fiziski cietušu personu. Policijā par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Nepilngadīgs, bet jau reibumā

 1. jūnijā Tukuma novada Tumes pagastā nepilngadīgs jaunietis vadīja automašīnu «BMW 420D», būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 0,97 promiles. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Engurē sabojā žogu

 1. jūnijā Tukuma novada Engures pagastā konstatēts, ka ir sabojāts privātīpašuma žogs – salauzts žoga balsta dēlis. Nodarīts materiālais zaudējums 150 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Apbūves teritorijā – zagļi

 1. jūnijā Tukumā no apbūves teritorijas demontētiem pamatiem nozagtas piecas metāla caurules. Materiālā zaudējuma apmērs tiek precizēts. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Dzēris un pie velosipēda stūres? Sods!

 1. jūnijā Kandavas pagastā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 2,34 promiles. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piemērots naudas sods 170 eiro.

Dzērumā ietriecas automašīnā

 1. jūnijā Tukumā, Pasta ielā, sieviete vadīja velosipēdu un uzbrauca stāvošai automašīnai «Mercedes-Benz S350», to bojājot. Tāpat pārbaudes laikā tika konstatēts, ka sieviete ir alkohola reibumā, proti, viņas izelpā tika konstatētas 3,02 promiles. Policijā par negadījumu tika noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, savukārt par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā sākts administratīvā pārkāpuma process un sievietei piemērots naudas sods – 170 eiro.

 

Braucot atpakaļgaitā

 1. jūnijā Pūres pagastā sieviete atpakaļgaitā vadīja automašīnu «Škoda Rapid» un nepārliecinājās par satiksmes drošību, kā rezultātā uzbrauca aizmugurē stāvošajam transportlīdzeklim «Opel Astra». Negadījumā nav fiziski cietušu personu. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Brauc neapdrošināts

 1. jūnijā Tukuma novadā, Rīga – Ventspils šosejas 90. kilometrā vīrietis vadīja automašīnu «Volkswagen Sharan», kam nebija veikta tās īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piemērots naudas sods – 100 eiro.

Ar neatļautām riepām

 1. jūnijā Pūres pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Mitsubishi L200» un pārbaudes laikā tika konstatēts, ka transportlīdzeklim ir riepas ar radzēm. Atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumiem no 1. maija līdz 1. oktobrim ir aizliegts braukt ar transportlīdzekli, kam ir riepas ar radzēm. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process un vīrietim piemērots sods 30 eiro.

Zīme saka: «stop!»

 1. jūnijā Smārdes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Opel Zafira» un neizpildīja ceļazīmes «Neapstājoties tālāk braukt aizliegts» prasības. Tāpat pārbaudes laikā konstatēts, ka autovadītājam nav likuma noteiktā kārtībā iegūtu transportlīdzekļa vadīšanas tiesību. Policijā par notikušo sākti divi administratīvo pārkāpumu procesi un vīrietim piemēroti naudas sodi attiecīgi 50 un 400 eiro apmērā.

Tumsā un gar šoseju

 1. jūnijā ap 1.45 Kandavas pagastā pa autoceļa Kandava – Saldus neapgaismoto nomali gāja vīrietis bez atstarojošas vestes, un viņam arī nebija apģērbā redzamu gaismu atstarojoša materiāla elementu. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

VUGD

Kad pavards atstāts bez uzraudzīvas

 1. jūnija 19.54 tika saņemts izsaukums uz Valteru ielu, Kandavā, kur daudzdzīvokļu mājā kādā dzīvoklī uz plīts bija piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens. Mājoklī bija nostrādājis dūmu detektors, un cilvēks saviem spēkiem bija apdzēsis ugunsgrēku pirms VUGD ierašanās.
 2. jūnija naktī Zemītes pagastā dega neapsaimniekota vienstāva ēka 150 m² platībā, bet Mazajā Skolas ielā, Kandavā, dega dārza māja 15 m² platībā.

Deg veļasmašīna!

 1. jūnija 17.00 saņemts izsaukums uz Tukuma novada Vānes pagastu, kur divstāvu dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Notikuma vietā konstatēts, ka otrā stāva dzīvokļa vannas istabā deg veļas mašīna un siena 7m² platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās pieci cilvēki. Viens cilvēks no blakus ēkas, palīdzot cilvēkiem evakuēties, cieta un nodots NMPD mediķiem. Pulksten 20.05 ugunsgrēks likvidēts.

Ziņas sniedz VUGD un Valsts policijas ZRP

Komentāri

 1. Izskatās, ka žurnālisti ar policistiem arī vēl noreibuši. Kā viņš ar to riteni tika līdz Polijai, tādā reibumā?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *