Operatīvi atrod Tukumā pazudušu puisēnu

22. maijā pulksten 13.40 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirknī tika saņemta informācija no satrauktas bērna mātes par septiņus gadus veca puisēna pazušanu. Policija noskaidroja, ka jau iepriekšējā dienā, ap pulksten 16.00, no savas dzīvesvietas – daudzdzīvokļu mājas Tukumā, izgāja septiņus gadus vecs puisēns, lai dotos uz blakus esošo bērnu spēļu laukumu, bet savā dzīvesvietā neatgriezās.

22. maijā pulksten 13.40 Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirknī tika saņemta informācija no satrauktas bērna mātes par septiņus gadus veca puisēna pazušanu. Policija noskaidroja, ka jau iepriekšējā dienā, ap pulksten 16.00, no savas dzīvesvietas – daudzdzīvokļu mājas Tukumā, izgāja septiņus gadus vecs puisēns, lai dotos uz blakus esošo bērnu spēļu laukumu, bet savā dzīvesvietā neatgriezās. Policijas darbinieki nekavējoties uzsāka puisēna meklēšanas pasākumus. Tika noskaidrots, ka puisēns pēdējo reizi bija manīts, spēlējoties bērnu spēļu laukumā. Meklēšanas pasākumu ietvaros, policisti aptaujāja blakus esošo ēku iedzīvotājus, kā arī veica apkārtnes pārmeklēšanu. Operatīvie meklēšanas pasākumi vainagojās ar panākumiem un jau pēc divām stundām puisēns bija atrasts savas dzīvesvietas blakus esošās kāpņutelpas sestajā stāvā. Puisēns, izmantojot liftu, bija uzbraucis sestajā stāvā pie mājas bēniņiem un uztraukumā nav varējis nokļūt atpakaļ. Puisēns tika nodots mediķu rīcībā, pēc kā nogādāts savās mājās.

Par notikušo ir uzsākta administratīvā lietvedība, kuras ietvaros tiks skaidroti visi notikušā apstākļi un vērtēta mātes atbildība. Par notikušo ir informēta arī Bāriņtiesa un Sociālais dienests.

Policija atgādina, ka bērna pazušanas gadījumā, tuviniekiem nekavējoties ar  informāciju ir jāvēršas policijā. Šādos gadījumos nav jāgaida vairākas stundas vai pat diena, jo svarīga ir katra minūte. Arī šajā gadījumā, ja par puisēna  pazušanu būtu paziņots nekavējoties, meklētais puisēns uzreiz būtu atrasts.

Policija vēršas pie iedzīvotājiem ar aicinājumu nebūt vienaldzīgiem un gadījumā, ja tiek  pamanīts bērns, kurš viens klīst pa pilsētu vai kur citur, vai arī ja tas atrodas apstākļos, kas var viņam kaitēt, nekavējoties par to ziņot policijai, zvanot pa tālruni 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Komentāri

  1. Domāju, ka visai pamatoti bāriņtiesa šai lietā iejaukta.. Man nešķiet normāli, ka pazūd tik mazs bērns, bet senči par to paziņo policijai tikai nākamajā dienā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.