Avots: kandava.lv

Mēģina uzlauzt auto mazgātuvi Kandavā

14. decembrī decembrī 5.00 Kandavā, Abavas ielā, konstatēts, ka bojāts pašapkalpošanās automazgātuves fiskālais (naudas) skaitītājs. Materiālie zaudējumi – 600 eiro apmērā. Uzsākts kriminālprocess.

Policija

Laika posmā no 14. līdz 17. decembrim Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēti 36 notikumi, uzsākti 3 kriminālprocesi un 63 administratīvie procesi, četras personas sauktas pie administratīvās atbildības par mutes un deguna aizsega nelietošanu tirdzniecības vietās.

14. decembrī 

14.47 Tukumā, Zemītes ielā, konstatēts, ka persona pārkāpa tiesas lēmumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību. Uzsākts kriminālprocess.

15.19 Kandavas novada Kandavas pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Volvo V40», būdams alkohola reibumā, proti, viņa izelpā tika konstatētas 1,42 promiles. Tāpat pārbaudes laikā konstatēts, ka vīrietim nav likuma noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

15.30 Konstatēts, ka Slampē kāda 1993. gadā dzimusi sieviete vadīja automašīnu «Mazda«, kas ceļa līkumā saslīdēja, ietriecās aizsargbarjerā un noslīdēja no ceļa braucamās daļas dīķī.

  1. decembrī

13.40 Tukumā, Eksporta ielā, veikala stāvlaukumā, kāds auto, braucot atpakaļgaitā, uzbrauca «VW Transporter», to bojājot, un aizbrauca no notikuma vietas, pārkājot likumā noteikto kārtību.

20.30 Engures novada Smārdes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Audi A4 Avant» un, izvairoties no sadursmes ar pretī braucošo transportlīdzekli, kurš veica apdzīšanas manevru, uzbrauca ceļa nomalei un netika galā ar automašīnas sānslīdi. Tā rezultātā «Audi A4 Avant» iebrauca pretējā braukšanas joslā, kur sadūrās ar transportlīdzekli «Volkswagen Crafter». Policijā par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

16.22 Tukumā, Raudas un Celtnieku ielas krustojumā, sieviete, vadot automašīnu «Opel Zafira», iebrauca ceļu krustojumā un neizpildīja ceļa zīmes «Dodiet ceļu!» prasības, kā rezultātā notika sadursme ar transportlīdzekli «Volkswagen Caddy Life», kas brauca pa galveno ceļu. Policijā par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

  1. decembrī

9.30 Tukumā, Kurzemes ielā, vīrietis, vadot kravas iekrāvēju «StillRXSO», veica izbraukšanas manevru no veikala un uzbrauca stāvošam «Volvo», to bojājot.

Ziņas sniedz Valsts policijas ZRP

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *