Attēlam ir ilustratīva nozīme

Likumsargi Irlavas pagastā aptur automašīnu, kas brauc ar ātrumu 178 km/h/VIDEO/

21. aprīlī likumsargi, veicot dienesta pienākumus, apturēja automašīnu, kas brauca ar ātrumu 178 km/h ārpus apdzīvotas vietas, kur atļautais maksimālais braukšanas ātrums ir 90 km/h. Autovadītājam piemērots naudas sods un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz sešiem mēnešiem.

Ceturtdien, 21. aprīlī, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja darbinieki, veicot dienesta pienākumus, konstatēja automašīnu „BMW 320D”, kas Tukuma novada Irlavas pagastā uz autoceļa Tukums – Auce 16. kilometrā, ārpus apdzīvotas vietas, brauca ar ātrumu 178 km/h, tādējādi pārkāpjot pieļautos 90 km/h par 88 km/h. Policijā par notikušo tika sākts administratīvā pārkāpuma process un autovadītājam piemērots naudas sods 400 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegums uz 6 mēnešiem.

Atbilstoši Ceļu satiksmes likuma 55. panta divdesmit trešajā daļai par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā ar vieglajiem automobiļiem, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 360 līdz 480 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz sešiem mēnešiem.

Valsts policija atkārtoti uzsver, ka atļautā maksimālā ātruma pārsniegšana ir bezatbildīga un pārgalvīga rīcība, kas var būt nāvējoša ne tikai pašam transportlīdzekļa vadītājam, bet arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

 

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.