Kandavā saindējas ar alkoholu, Slampē sadeg auto

Laikā no 2. līdz 5. jūlijam Tukuma policijas iecirknī ir reģistrēts 61 notikums, uzsāktas 17 administratīvo pārkāpumu lietas, tai skaitā 7 par atļautā braukšanas ātruma neievērošanu, viena par velosipēda vadīšanu reibumā un viena par nepakļaušanos policista prasībām. Konstatēts, ka viens autovadītājs ir alkohola reibumā un bez iegūtas transportlīdzekļa vadītāja apliecības.

  1. jūlijā

10.43  Tukumā, Lielā ielā, veikalā pārdevēja nepilngadīgai personai pārdeva cigaretes. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Konstatēts, ka vīrietis nemaksā uzturlīdzekļus saviem nepilngadīgajiem bērniem un neslēdz līgumu ar Uzturlīdzekļu garantijas fondu par parāda atmaksu. Uzsākts kriminālprocess.

14.30 Tukumā, Baznīcas ielā, kāds vīrietis iekļuva dzīvoklīt pretēji tajā dzīvojošās personas gribai. Uzsākts kriminālprocess par mājokļa neaizskaramības pārkāpšanu.

21.00 Tukumā, Pasta ielā, kāds nepilngadīgs zēns no veikala nozaga alkohola pudeli un trīs pudeles gāzētā dzēriena. Uzsākts kriminālprocess, iespējamais vainīgais aizturēts un ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

  1. jūlijā

12.00 Džūkstes pagastā konstatēts, ka vīrietis, nelikumīgi izmantojot svešas personas datus, ir paņēmis vairākus tā sauktos ātros kredītus un naudu iztērējis. Uzsākts kriminālprocess.

16.10 Kandavā, Jelgavas ielā, kādu četrpadsmit gadus jaunu zēnu nācās nogādāt ārstniecības iestādē pēc saindēšanās ar alkoholu. Persona tobrīd nebija kontaktējama. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lieta.

  1. jūlijā

15.10 Sēmes pagastā, ceļa Brīvnieki-Dzirciems-Jēči 4. kilometrā, vīrietis, izbraucot auto no sētas, nedeva ceļu «VW Passat», kā rezultātā notika sadursme. Noskaidrots, ka negadījumā cietušais vīrietis auto bija vadījis alkohola reibumā un bez noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība par ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu, kā arī uzsākts kriminālprocess par transportlīdzekļa vadīšanu reibumā, bez noteiktā kartībā iegūtas transportlīdzekļa vadītāja apliecības.

19.20 Tukumā, Lielā ielā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkohola reibumā (1,94 promiles). Uzsākta administratīvā pārkāpuma lieta.

  1. jūlijā

20.46 Tika saņemta informācija, ka Engures novada Smārdes pagastā, pie Lielā ciema kapiem, sieviete kopā ar mazgadīgo dēlu (9 gadi) ir devusies mežā lasīt ogas un nav atgriezusies. Tomēr ap 21.00 sieviete jau bija atradusies un policijas palīdzība nebija nepieciešama.

20.49 Tukumā, Telegrāfa ielā, vīrietis nepakļāvās policista likumīgajām prasībām apstāties un muka no notikuma vietas. Vīrietis aizturēts un uzsākta administratīvā pārkāpuma lieta.

VUGD

Piektdien, 3. jūlija pēcpusdienā, Tukuma novada Slampes pagastā dega kravas automašīnas kabīne un viena mašīnas puse kopumā 12 m² platībā.

Ziņas sniedz Valsts policijas Zemgales RP un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.