Iespējamais vainīgais – aizturēts

Jau vēstījām, ka 12. martā Gailīšu mežā Tukuma pievārtē trīs jaunietes sastapušas vīrieti, kurš tām draudējis ar ieroci un dzinies pakaļ. Par šo gadījumu tika ziņots Valsts policijā, kas uzsāka kriminālprocesu, kā arī aicināja iedzīvotājus ziņot, ja par šo vai līdzīgiem gadījumiem zināms kas vairāk. Un šodien, 16. martā, rīta pusē aizdomās turētā persona arī aizturēta.

“Pateicoties vērīgiem un atsaucīgiem iedzīvotājiem, Valsts policijas rīcībā nonāca informācija par iespējamo vainīgo personu un, pārbaudot datus, tika identificēts kāds 1992. gadā dzimis vīrietis, kurš 16. martā ap 9.30 tika aizturēts un nogādātās Īslaicīgās aizturēšanas vietā. Veicot personas aizturēšanu, tās dzīves vietā arī izņemti divi pneimatiskie ieroči. Šobrīd vēl pāragri komentēt vīrieša rīcības motivāciju, izmeklēšanā vēl procesuālās darbības turpināsies un tuvākajā laikā tiks lemts par drošības līdzekļa piemērošanu. Jāteic, ka vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā un iepriekš tiesāts saistībā ar dzimumnoziegumu. Izmeklēšana kriminālprocesā turpinās,” informēja Valsts policijas Zemgales reģionālajai pārvaldes pārstāve Ilze Jurēvica. 

 

Plašāk par pašu gadījumu lasāms ŠEIT===========>>>>>>>>>>>>>>>>

Komentāri

 1. Degpunkta sižets nebija pat tuvu Tukumam filmēts!Un Degpunkts gluži kā Bez Tabu skrien uz visiem sūdiem un uzbur drāmu no sīkumiem!

   1. Kolhozs un partneri? Staigā ar kājām pa mežu biedē bērnus un pieder firma :))))))

 2. Neticu-Tukuma menti var noķert tikai dzērājšoferi(ja pats padodas),vai kādam uzvelt vainu dddd

 3. Nu shoreiz gan nebuus iistais 😀 nepieder vinjam nekaada firma.parastais par parastu.vienkaarshi slims cilveeks vaarda tieshaja noziimee ar jegavas atzinumu

  1. Firma ir gan uz vina varda Tukuma darbi saucas mekle zageristus utt… Zinu tapec ka dzivojam uz vienu ielu

 4. Firmu chalis ir atvēris un tas vis. Bet ka menti viņu āra varēja izlaist wot tas gan intrese

  1. Meklējot pēc tās firmas nosaukuma (“Tukuma darbi”), var uziet arī “varoņa” vārdu uzvārdu.

 5. kam tas var attiekties; Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumu pakalpojumus ar pieņemamu procentu likmi 2%. Mūsu piedāvājumi svārstās līdz 10 000 000,00 €. Ieinteresētajiem pretendentiem ir jāpiesakās ar sīkāku informāciju pa e-pastu: agenthinson@gmail.com

  Ar tālāk norādīto informāciju par pretendentu:

  Pilni vārdi:
  Aizdevuma summa:
  Ilgums:
  Valsts/štats:
  Tālruņa nr.:
  Līdzekļu mērķis?:

 6. Wassup Folks,

  I genuinely hope this finds you well.

  I wanted to share some wonderful news with you today: with the assistance of hackersprints, I just recovered my lost Crypto worth $74,000 that was stolen by scammers. It all started earlier this month, when I received an email from a stranger advertising a bogus Bitcoin investment opportunity. I fell for his fake promises and invested with the company. Fortunately, with the assistance of hacker sprints, I was able to detect the fraud before it was too late. The Expert was able to retrieve the funds promptly and efficiently, and I am truly grateful for His knowledge and assistance. If you ever find yourself in a scenario like this, I highly suggest hackersprints@gmail.com. The Expert’s assistance was crucial.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *