Attēlam ir ilustratīva nozīme

Jaunietēm nepatīkams piedzīvojums Gailīšu mežā. Valsts policija lūdz ziņot, ja ir kāda papildu informācija

Pirmdien, 13. martā, sociālajos tīklos jeb, precīzāk, «Facebook» parādījās kādas jaunietes ieraksts – brīdinājums. Proti, jauniete aprakstīja kādu nepatīkamu gadījumu, ko viņa un viņas draudzenes piedzīvojušas, pastaigājoties Gailīšu mežā Tukuma pievārtē.

Meitene raksta: “Svētdien, 12. martā, ap 15.00 Gailīšu mežā kopā ar divām draudzenēm piedzīvojām uzbrukumu. Meža vidū sastapām vīrieti vecumā ap 30-35, aptuveni 1.72 m garu, vidējas miesas būves, brūniem matiem, bārdas rugājiem, tumši zilu pufaiku, mugursomu, kurš garāmejot vēlējās noskaidrot laiku. Draudzene atbildēja; mēs turpinājām iet, bet nemitīga paskatīšanās aiz muguras, mūs, iespējams, paglāba no pirmā uzbrukuma mēģinājuma, jo skatieni sastapās. Kad turpinājām ceļu uz kalna grēdas tuvāk civilizācijai, aptuveni pie A10 šosejas, viena no mums pamanīja, ka šis vīrietis nāk nopakaļus diezgan raitā solī. Brīdī, kad viena no mums sāka skriet, arī vīrietis sāka skriet. Pie divām no mums viņš paguva pieskriet, un draudzene prasīja, ko viņš grib, pēc kā viņš ieķērās manā telefonā, ko uzreiz nebiju gatava laist vaļā. Draudzene atvēzējās un bija gatava iesist, taču viņš izvilka ieroci un notēmēja uz mums, klusēja, neteica ne vārda. Es atlaidu telefonu, un mēs sākām skriet uz šoseju, kā rezultātā krītot noripojām no kraujas. Par laimi pirmais braucošais šoferis vārdā Artūrs nenobijās un apstājās, paldies viņam par to! Visas trīs salecām mašīnā un izsaucām policiju. Telefons bija nomests vietā, kur notika incidents. Tikām sveikā cauri tikai ar vienu pēdas saišu locītavas sastiepumu, bet bail iedomāties, kas varēja notikt un kā viss būtu izvērties, ja viņš uzbruktu mums meža vidū, kur satikāmies pirmoreiz. Visi dabas mīļotāji, kuriem arī brīvdienās patīk doties pastaigās pie dabas krūts, īpaši Gailīšu mežā, esiet piesardzīgi!”.

Jāpiebilst, ka šis ieraksts itin drīz apskrēja arī citus sociālo tīklus profilus, un arī redakcijā vērsās iedzīvotāji, kas vēlējās apstiprinājumu – ir vai nav šāds notikums bijis.

Lūdzām komentāru Valsts policijas Zemgales reģionālajai pārvaldei, un tās pārstāve Ilze Jurēvica skaidroja: “Varam apliecināt, ka Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Rietumzemgales iecirkņa amatpersonas 12. martā saņēma izsaukumu uz Gailīšu meža apkārtni Tukumā. Ierodoties norādītajā vietā, Valsts policijas amatpersonas sastapa vairākas jaunietes, kuras informēja par notikušo saskarsmi ar nezināmo vīrieti un to, ka vīrietis paņēmis vienai no jaunietēm piederošo mobilo tālruni. Notikuma vietā tika veiktas sākotnējās nepieciešamās darbības, tostarp apsekota teritorija, taču aizdomīgais vīrietis netika sastapts. Pārmeklējot meža teritoriju, zemē atradās mobilais telefons, kurš, kā sākotnēji tika ziņots, – meitenei bija atņemts.

 

Saistībā ar notikušo Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Rietumzemgales iecirknī pēc amatpersonu iniciatīvas par notikušo ierosināts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 176. panta par laupīšanu.

Vienlaikus Valsts policija aicina iedzīvotājus ziņot, zvanot 110, ja ir informācija, kas iespējams saistīta ar notikušo.

 

 

 

 

 

 

 

Komentāri

 1. Tas būs bijis skolnieciņš. Viņš droši vien ka veica rituālas darbības, un centās madamas pievērst īstajai ticībai!

  1. Kāpēc man būtu jāvazājas pa svešu mežu, ja es esmu students un viss laiks aiziet mācībām?
   Es nebrīnos, ja izrādīsies, ka šis te vīrietis ir krievs. Krieviem zagt, mānīt, laupīt, slepkavot un melot ir asinīs. Tie ir krievi. Buča, Irpiņa, Soledara, Mariopole un vel daudz citu piemēru, kur krievu nezvēri mīda un posta Ukrainas zemi un galina Ukrainas iedzīvotājus.

   1. A starp latviešiem visi tik godīgi vaine? Latvijā pilni cietumi ir tikai ar krievu nāciju? Neviens latvietis nezog neslepkavo nelaupa? Izbeidzat dalīt beidzo nācijas! Katrā tautībā ir sava cūka un nevajag visur jaukt tikai krievus pavidu.latvijā pēdējā laikā kā kas notiek tā krievs vainīgs! Mīļie tautieši paskatāmies paši uz sevīm.un tad sākam šķirot cilvēkus!

    1. Es saka: 15.03.2023 11:13 Cik Eiropā ir to no krievijas atbēgušo krievu, kas aktīvi iestājas pret karu Ukrainā? Nopietni. Cik tad ir to “labo” krievu? Vai viņi maz ir. Un kur bija krievi, kad notika Pobjedobjesijas pasākumi Latvijā. Vai bija kāds krievs, kurš teica, ka 9. maija svinēšana ir Pobjedobjesije un nenormālība. Latvieši ir normāla tauta. Latvieši palīdz ukraiņiem, un par to es lepojos.

   2. Tādā veidā uzdarbojas vīrieši no Ukrainas, daudz dzirdēts, paši esot teikuši, aizbildinoties ar kara sekām … A Tev, kā kas, uzreiz krievs, vēl jau iepazīsi tautību, kuriem gatavi pakaļu laizīt …

    1. Niki saka: 15.03.2023 22:46 Un šis te cilvēks izplata feikus par ukraiņiem, apmelo un demonizē kara bēgļus no Ukrainas. Krievs, kas krievs. Nokaunies!

      1. Šodien tu esi Ansis, vakardien tu biji Niki. Eh, patīk tev krieviski, suņu valodā izrunāties. Eh, patīk tev. Tu kā tizls kucēns rej tik krievijas valsts propagandas mašinērijai līdzi. Ukraiņi šādi, ukraiņi tādi. Krievi svētie, bet visi, kas atbalsta ukraiņu tautu, tavuprāt, ir niecības. Dīvaina loģika priekš latvieša, bet priekš krieva tā ir pašsaprotama.

     1. Skolnieciņš 6.49 Es neesmu krievs un neklanos krievam un ukrainim arī netaisos klanīties. Man ir pretīgi noskatīties, ka manu Latviju pārvērš par mazo Ukrainu!

      1. Niki, netēlo latvieti un Latvijas patriotu. Normālam cilvēkam ir empātija, normāls cilvēks spēj just līdzi ukraiņu tautas sāpei.

   3. Pochitaj statistiku i istoriju prezhde chem sto to govoritj o kakoj-libo nacii,po tvoim viskazivanijam mozhno tak zhe suditj sto vse latishi nacisti i sadisti,ti zhe latishka,da i escho vse tupie,t.k. tvoj komentarij govorit o problemah s golovoj,ti po teme pishi a ne viskazivaj svoi nacistkie predpolozhenija

  2. Ziņu portālā ekspertai.eu pie katra anonīma komentāra stāv redzama IP adrese. Te rīkoties analoģiski nav problēmu.

    1. Tad arī šāda zākašanās nevar tik viegli notikt. Man, piemēram, nepatīk, kad manu digitālo individualitāti zog, bet manu viedokli marginalizē. Es par dievturību rakstu reti, bet šeit segvārdu zaglis ir atradis kādu no maniem komentāriem un tagad Copy/Paste stilā izķēmo visu, ko esmu rakstījis iepriekš.

     1. Lûdzu vairàk par mûsdienu (laikmetīgo) dievturību. Tá ir tuvák folklorai, mistiskai pasaules sistèmai, Dabai, Senčiem, kà arï – vai pretstata sevi citàm pasaules stāsta matricēm, religijām, kāda ir saskare vai mijiedarbība ar šo laiku , kā tas var palīdzét stiprināties esošajai apzinjas un sazinjas situàcijai?

      1. Es šeit nestāstīsu neko. Vikipēdijā likt attēlus un rakstīt ir vienkāršāk. Tur vismaz tevi neizsmej. Manus vārdus te tā aplies ar samazgām, ka pašam pretīgi paliks. Te jau segvārdu zaglis dažus pozitīvus komentārus sagrozīja līdz nenormālības līmenim savā copy-paste manierē. Un ntz.lv laimē diet no šī cilvēka rīcības.

      2. Ko tu gribi zināt? Ko tu gribi ar savu stulbo jautājumu apgalvot? Ka viena veida nepierādāmi, mistiski un aizspriedumaini reliģiski apgalvojumi ir nopietnāk ņemami, nekā citi?! Dalbajobs! Dievturība ir vairāk filozofisku uzskatu apkopojums, kas latviešiem ir piemitis jau daudzu gadsimtu garumā. Nejēdz neko no tā, tad aizver savu pārgudro jebaļņiku, lops!

       1. Stulbamputnamstulbadziesma saka:18.03.2023 19:04 Nu, ja pat 21. gadsimtā par seno Dievu un seno Dieviešu pieminēšanu grib aizvērt muti, tad kā bija zem krievu cara? Krievu cara lakeji par seno Dievu pieminēšanu varēja brīvi nosist jebkuru latvieti. Un tu vel mani krieviski lamā kā īsts krievvalodīgs, krieviski (promaskaviski) domājošs krievu okupants. Skandināviem ir sava reliģija – asatru. Latviešiem ir dievturība. Kur problēma?

        1. Vispār tas bija domāts pastāstam. Bez tev, draugs, derētu apsvērt laiku pa laikam savu komentāru lietderību! Un jo īpaši – Dievturības piesaukšanu vietā un nevietā …

   1. IP adrese sen vairs nav unikāla katrai ierīcei pie tam ir mainīga tā kā neko tas tev nedos

    1. ScienceDirect un Scopus kaut māk saskatīt, kurš ko, no kurienes un kad grib apskatīties. Bet PubMed spēj pat saglabāt meklējumu vēsturi. Veblapas kaut kā māk atpazīt IP adresi, kad runa ir par maksas saturu. Piemēram, zinātniskajām publikācijām, kur viens žurnāla numurs var maksāt 40 eiro un vairāk. Un ja IP adrese visur mainītos, tad laikam no universitātes tik viegli pie šīm datu bāzēm nevarētu pieslēgties.

  3. 100%skolnieciņš :))))) un pēc tam rakstītu kā Krievi no Maskavas atbrauca un gribēja nolaupīt 3 meitenes no Tukuma

  1. Skolnieciņš saka: 14.03.2023 17:30 Tu esi reti pretīgs segvārdu zaglis. Ej un nomirsti!

  2. 100% saka: 14.03.2023 17:02 un Skolnieciņš saka: 14.03.2023 17:30 ir viens un tas pats cilvēks.

 2. Прошу понять и простить.
  Jūsu pazemīgais kapls Skolnieciņs

  1. Skolnieciņš saka: 14.03.2023 18:10 Пусть сдохнит каждый рашист в петле! И ты тролль пригожина там тоже сдохнишь!

    1. Skolnieciņš saka: 14.03.2023 19:56 Православная цековь это церковь руzzкого фашизма. А руzzкие фашисты будут гореть а Аду! Un tu, segvārdu zagli, arī degsi Ellē kā tipisks lielkrievu šovinists un krievu imperiālists! Zagšana krievu neatbrīvos no soda!!!

     1. Skolnieciņ 20.13! Aizveries. Mani apzaga ar nežēlīgu slepkavību tieši latviete ar haholu. Katrā nācijā ir idioti un slepkavas un Tu laikam esi tuvu tam, jo esi ļaunuma nesējs!

      1. Niki saka: 15.03.2023 22:54 Vate ir vate. Un vatei patīk spirts. Nav nozīmes “Nike” vate (vācu zīmols Dievietes Nikes vārdā) vai parastā krievu ražotā otčečestvinaja vata.

   1. Nevajag ne krievus ne ukraiņus, paši savā starpā kā suņi plēšaties!!! Ārprāts

  2. Skolnieciņš saka: 14.03.2023 18:10 Kalps tu neesi, bet gan Latviju nīstošs krievs. Tāpēc tevi latviskā dzīvesziņa neliek mierā, tu to ar prieku parodē, izķēmo. Un ntz.lv tantes tevi nedzēš, jo ir uz viena viļņa ar tevi.

 3. Pēdējais…vrb:))
  Ar cieņu Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

  1. Skolnieciņš saka: 14.03.2023 21:51 Krievu fašist, ko zodz manu segvārdu un kopē manu rakstības stilu? Baigi varens jūties?

   1. 100% saka: 14.03.2023 17:02 un Skolnieciņš saka:
    14.03.2023 21:51 ir viens un tas pats cilvēks.

 4. Vajag zināt kur iet. Tam onkulim kaut kas ar gailīti nav kārtībā. Un vēl pie kam tas ir gailīšu mežs.

 5. Policijai, kā pirmajai, bija pienākums, par šo brīdināt sabiedrību, bet, kā parasti- notikušais skar, vienīgi “iekšlietas” un sabiedrība var dzīvot neziņā, lai gan, domājams-ne jau policiju skars nākamais uzbrukums.
  Un aprakstam būtu, jābūt – detalizētam.
  Arī vīrieša-uzbrucēja, fotorobots būtu jāizveido, ja cita nav.
  Cik vecas bija meitenes un kurā, dienas laikā viss notika?
  Paldies, šai meitenei, kas pastāstīja.

 6. “Valsts policija lūdz ziņot, ja ir, kāda, papildus informācija”?

  Šiem, vajag “papildus informāciju” , bet sabiedrība var iztikt nebrīdināta- bez mazākā info par apdraudējumu?
  Sašutuma vērti!
  P. S. Kā izvērstos notikums, ja, šis tips, kādu no meitenēm būtu sastapis- nevis grupā, bet vienu?

 7. Mana viltvārža tumšā,nekrietnā,nodevīgā,naidpilnā būtība tam pat naktīs nedod mieru-ta aicina iznīcināt citādi domājošos,sevi pasludinot par augstāku esam-mūsu topošais breivikveidīgais mēsls vai?
  Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš™ ®Skolnieciņš
  #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #DievsPērkons #GodPerkons #DievieteLaima #GoddessLaima #DievieteMāra #GoddessMara #DabasMāte #mercifulEarth–Mother #dievturi #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry

  1. Skolnieciņš saka: 15.03.2023 07:09 Tu neesi skolnieciņš. Un izbeidz pie saviem murgiem karināt tās mirkļbirkas, ko lietoju es.

  2. Ironiski. It kā ir vārda brīvība. Bet kā var realizēt savu iespēju izteikties, ja tevi izmies, izzobos, marginalizēs un piedēvēs tev visādas riebeklības??? Man nepatīk, kad manu segvārdu zog un nelietīgi valkā. Es esmu Latvijas patriots, es cienu latviešu tautu un Latvijas valsti. Man nepatīk, kad kāds cilvēks zog manu digitālo identitāti un raksta manā vārdā visādas muļķības. Es teiktu, ka pat aizvainojošas un aizskarošas riebeklības. Ntz.lv redz, kurš cilvēkā kur, ko un kā raksta. Kāpēc ntz.lv portāls nevar dzēst segvārdu zagļu ķengas? Dati par manu telefonu, ko kura tagad es rakstu: Ierīce: Mozilla/5.0 (Linux; Android 11; Nokia C20) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/111.0.0.0 Mobile Safari/537.36
   IP: 80.89.76.232. Ntz.lv salīdziniet datus. Izdzēsiet lieko. IP adresi jūs redzat, citus metadatus arī.

 8. Tak pirkstu nospiedumi uz telefona.. Vai tika noņemti? Kāda vēl papildus informācija? Ar to arī pietiek, kas policijā pilnīgi idioti? Ir iesniegums, ziņojums darbojies – no;emt pirkstu nospiedumus, sameklē personu un skaidrojies

  1. Varbūt policists sākumā notīrija telefonu ar izopropanolu, lai nesaķertu Covid-19? Un pirkstu nospiedumi bija izšķīduši. Tauki labi šķīst izopropanolā.

 9. nu tadus jau musars nemekles.butu kads braucis ar riteni,rolleri tad jaa.ar mashinu vispar nerunasim.mekletu diennaktim kamer atrastu.

 10. Tas jau sen paņēmis un nolīdis pagrabā to mērgl noķert mums civilamie sākumā uz mežu aizvest biški par boksmaisu pataisīt un tad pie policijas izmest

 11. Policija klusēs par notikušo, kamēr cietīs pašu meitas-pusaudzes vai jaunietes, savās gaitās-mežmalā vai uz vientuļa ceļa?
  Būs, kā ar Imantas pedofilu?
  Klusēja, kamēr, noziedzība negāja plašumā un nesāka ciest, arvien vairāk meitenīšu un poliči nesāka baidīties par saviem-bērniem un mazbērniem?
  Ja, kā ASV un citās valstīs, pasaulē, policija-ar pirmo dienu, jau plaši izziņotu par notikušo Gailīšu mežā un uzsāktu noziedznieka meklēšanu.
  LV policija- konspektē, lietas mapītēs un vēl info pieprasa! Šiem, lūk-par maz info, esot, bet, par sabiedrības drošību-nieks!..?

  1. A palasi nedēļu iepriekš par to kā jaunās reformas priekšnieki slavēja-tagad superpolicisti būs prieksā/pakaļā-tad nu redzam rezultātus-smārdē sajukušu pašnāvnieku plikām kājām mežā palaiž un nevar noķert,te bomžveidīgo maniaku piepilsetas meža pudurī nevar sameklēt-piesaistījuši kinologu un ātri vien noķertu,jo neba mežā daudz citu pēdu un tāds kontingents mašīnu izmanto

   1. Pareizi- suns te noderētu, vienīgi- laikam lietains bija, bet mēģināt vajadzēja noteikti! ..?
    Šitāds-ar ieroci!?
    Pat, ja tas nebija kaujas ierocis, bet, tikai muļāža, to noteikt uz vietas, izbiedētām meitenēm-upurēm, ir neiespējami un tas nav jādara, bet ir jābēg vai citādi jācīnas, vadoties no dotā brīža apstākļiem.

 12. Varbūt pašvaldības policijai būtu jāveic reidus ne tikai pa pilsētas ielām,bet arī pa meža ceļiem. Visu cauru gadu staigājot pa šo mežu var uzskriet virsū ne tikai šādiem idiotiem,bet arī Citiem ar divām mašīnām atbraukušiem dabas mīļotājiem…pēc tam sēņojot jāredz visādi gumijas izstrādājumi.

 13. Policijas un sabiedrības saitei ir jābūt atgriezeniskai ne vienpusējai.
  Bija jāizziņo-gan noziegums, gan tas, ka, domājamais-vainīgais, ir aizturēts.
  Noziedzniekiem, tik padod-tumsu un klusumu un tad- noziedzība var plaukt jo koši.
  Bez tam, kā minēju augstāk- sabiedrībai ir jāzin par notikušo, lai tā spētu pienācīgi parūpēties par savu un savu bērnu drošību, šai gadījumā, spētu izvairīties un brīdināt savus bērnus no, vīrieša- “mednieka”, kas izgājis “medībās”.
  Policija, vai- it visur? Arī-mežos, nomalēs un uz vientuļām takām patrulēs?
  Poliči, staigās pa pārīšiem, pa gaiši izgaismotām ielām, kā arvien.

 14. policijai būtu jākontrolē bomžu uzturēšanās vietas LT, Kuldīgas ielas un Gailīšu meža tuvākā apkārtnē. Vasarā tie sēž uz soliņiem ar veciem bērnu ratiņiem, kas pilni ar “vērtīgu “kravu, apseko miskastes un siltajā laikā pulcējas/mitinās (?) kaut kur “pie dabas”. Tādas vietas manītas arī Gailīšu mežā.

 15. Ar seksuālajiem maniakiem, nav tik vienkārši, sak-kurš bezpajumtnieks un izskatas nošļurcis, tas – maniaks.
  Tas var būt-jebkurš. Pat-cienījams sabiedrības loceklis, ar augstu soc. statusu, bet, ko tas maina vai nosaka?
  Varmāka ir varmāka un, tad, kad notiek noziegums un ir upuri, ir vienalga-cik, sociāli zemu vai augstu, tas spējis krist vai uzrāpties?
  Zvērs ir zvērs, kas jāaptur!

  Tas, vīriešiem- ek, kaut kāds, tur, bomzis, bet upurēm (iem) -nesvarīgi.
  Vīrietis-varmāka, taču, vienmēr, fiziski, būs spēcīgāks par – bērnu, pusaudzi vai sievieti, jau nerunājot par bruņotu noziedznieku-varmāku, turklāt, tādu-ar ieroci (vai ieroča muļāžu?).

 16. Seksuālie maniaki, visbiežāk, ir precēti vīrieši, ar bērniem (Tas-“aizkariņam”) un gana augstu-pat, vareni ietekmīgu sociālo statusu.
  Tie, ne reti, pilda atbildīgas, sabiedrības funkcijas un dara to gadiem, ir labās, pat simpatizējošās attiecībās ar saviem kaimiņiem un to bērniem, apkārtnes, kurā dzīvo un strādā, cilvēkiem un tml., par ko liecina vēsture, tāpēc, ilūzijas par seksuālo noziedznieku, soc. statusa – “pietiekamību” vai nepietiekamību, labāk ir- atmest!
  Veselāki būsim- mēs un mūsu bērni.

 17. Kāds nafig maniaks un vēl labi situēts,augstu sociālo stāvokli-allo,tupas jeņķu firlmas nevajag skatities,šamējais jau pēc apraksta antisociāls elements un visdrīzāk kaut kāds pārpratums,jo kurš būs tāds mudaks,kas uzbruks 3
  P.S.izskatās pēc kādas/kādu uzmanības trūkuma kompensācijas

 18. Jā, pareizi! Laidiet, tik, lietu “pa vieglo”, kā parasti rīkojas policija-“meitenēm-uzmanības deficīts” utml. Vismaz-nav jādomā un jāstrādā.
  Tā jau ir nelaime LV-viss un visi-poh.!
  P. S. Ar ieroci var paņemt arī 3 un vairāk.
  Gan izbrīna-uzreiz, trīs lieciniecēm ļāva izmukt, bet-kas zina.. ? Kaut kāds “funktieris”, tam bija..?
  Izbiedēt, tak arī-kaifs!
  Un, patiesi-ko inkriminēsi tam?
  Kur pierādījumi?
  Tikai, liecības.

  Dokumentāli un speciālistu atzinumi nevis “filmas” un “jeņķu”, bet Krievijas, Moldovas, Tadzikstānas u. c., un protams, arī ASV.

 19. Pa mežu nav jāstaigā, ja nu vienīgi kādu okultu rituālu, ja izpilda. Kā Tukuma policija strādā to jau Bez Tabu zin.

  1. Jencītis 100% nodarbojas ar melno maģiju. 100% viņš ir Sātana varā. Pārdeva dvēseli Sātanam, lai tiktu Saeimā. Cietumā sēdošā veiksmes stāsts!!!

 20. Tikai ar ziņotāju palīdzību var ko atšķetināt,pašiem pa īsu prātiņš,polocka ventiš….

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *