Attēlam ir ilustratīva nozīme

Braucot atpakaļgaitā, notriec sievieti Tukumā

31. maijā Tukumā, Zemītes ielā, vīrietis atpakaļgaitā vadīja automašīnu «Toyota RAV4» un nepārliecinājās ar ceļu satiksmes drošību, kā rezultātā uzbrauca gājējai. Negadījumā traumas guva sieviete, kura tika nogādāta ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Laikā no 30. maijam līdz 2. jūnijam Tukuma policijas iecirknī reģistrēti 47 notikumi, uzsākti 5 kriminālprocesi un 53 administratīvā pārkāpuma procesi.

Tukumā un dzērumā

30. maijā Tukumā, Vārpu ielā, kāds vīrietis vadīja automašīna «Peugeot», būdamas alkohola reibumā (1,06 promiles).

Izvairoties no meža zvēra, avarē

31. maijā Džūkstes pagastā sieviete vadīja automašīnu «Peugoet 206» un, cenšoties izvairīties no meža dzīvnieka, nobrauca no ceļa, un auto apgāzās. Pēc negadījuma sievietei tika sniegta medicīniskā palīdzība, bet no hospitalizācijas viņa atteicās. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Bez tiesībām? Nav problēmu!

31. maijā Zantes pagastā vīrietis, kuram tiesa piemērojusi transportlīdzekļa vadīšanas tiesību liegumu, vadīja automašīnu «Audi A4». Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Dzērums – Kriminālprocess

31. maijā Tumes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Volvo V70», būdams 1,78 promiļu reibumā, kā arī bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļu vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

VUGD

Atbrīvo brauktuvi

31. maijā Tukuma novada Smārdes pagastā ugunsdzēsēji glābēji sazāģēja uz ceļa braucamās daļas nokritušu koku un atbrīvoja brauktuvi.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

Komentāri

  1. 31. maijā Tukumā, Zemītes ielā, vīrietis atpakaļgaitā vadīja automašīnu «Toyota RAV4» un nepārliecinājās ar ceļu satiksmes drošību, kā rezultātā uzbrauca gājējai. Tu vari aizbraukt no laukiem,bet lauki no tevīm neaizbrauks!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *