Vents Dubrovskis

Bīstamo ugunsgrēku Kandavā 12 stundas dzēsa astoņas glābēju brigādes

Otrdien, 6. oktobrī, 12.17 Valsts ugunsdzēsības glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Sabiles ielu 2 Kandavā, kur uzņēmējam un domes deputātam Guntaram Indriksonam piederošajā ēkā ar diviem veikaliem un skaistumkopšanas salonu pirmajos divos stāvos un dzīvokli mansardā bija izcēlies ugunsgrēks.

Otrdien, 6. oktobrī, 12.17 Valsts ugunsdzēsības glābšanas dienests saņēma izsaukumu uz Sabiles ielu 2 Kandavā, kur uzņēmējam un domes deputātam Guntaram Indriksonam piederošajā ēkā ar diviem veikaliem un skaistumkopšanas salonu pirmajos divos stāvos un dzīvokli mansardā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg trīsstāvu mūra ēkas bēniņos izbūvēta istaba un jumts 320 m² platībā. Pēc vairāk nekā 12 stundu darba, 00.27 šo paaugstinātas bīstamības ugunsgrēku izdevās likvidēt.

Vairāk lasiet ceturtdienas, 8. oktobra, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Uzrakstīts tā it kā degošā ēka būtu kilometriem tālu, nevis 5m no ugunsdzēšēju depo, pie tam pa dienu pa stalažām rosījās strādnieki. Operatīvs darbs.

  2. Ļoti sireāli komentāri! Citēšu ( GRIB LAI STRĀDĀ PAR GRAŠIEM) tad pastāv jautājums! Kāpēc jāstrādā pie viņa? Nevajag sevi nomākt ikdienā un komentāros izpausties! Ne viņš vienīgais tāds it īpaši Kandavā! Ir arī citas darba vietas! Nu jā ir tāds interesants tips kas zvana vakarā un liek samaksāt par pagājušās nakts saplēstiem kausiem veckandavā! Bet notikums tiešām skumjš! Ceru uz ātru remontu! 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.