Attēlam ir ilustratīva nozīme

Arī zagļiem dārzkopības sezona?

Kā liecina sākotnējā informācija, no 6. līdz 11. jūnijam Tukumā no dārza mājiņas nozagts trimmeris «MTD», četri dārza atpūtas krēsli, dārza šķēres «Fiskar» un citi instrumenti, nojume, motoreļļa u.c. mantas. Nodarīts materiālais zaudējums 350 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess. Savukārt laikā no 14. maija līdz 11. jūnijam Tukumā, atzāģējot piekaramo slēdzeni, iekļūts garāžā un nozagts trimmeris «Husqvarna», «Bosch» instrumentu kaste, velosipēds un citas mantas. Nodarīts materiālais zaudējums 650 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Laikā no 9. līdz 13. jūlijam Tukuma iecirknī kopumā reģistrēti 76 notikumi, uzsākti 10 kriminālprocesi un 73 administratīvā pārkāpuma procesi. Divas personas šajā laika posmā nogādātas uz narkotisko vielu ekspertīzi, pieņemts viens policijas lēmums par nošķiršanu.

Dzērumā apgāž miglotāju

  1. jūnijā Smārdes pagastā vīrietis vadīja traktoru sakabē ar miglotāju, neizvēlējās drošu braukšanas kustības ātrumu, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca grāvī, kur miglotājs apgāzās. Pārbaudes laikā likumsargi konstatēja, ka vīrietis pie stūres ir sēdies, būdams 2,54 promiļu reibumā. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, kā arī par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā sākts administratīvā pārkāpuma process.

Avārija – loģisks iznākums

  1. jūnijā Tumes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «BMW 525» un nobrauca no ceļa braucamās daļas. Negadījumā autovadītājs guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Pārbaudes laikā tika konstatēts, ka vīrietis pie stūres ir sēdies, būdams alkohola reibumā, kā arī bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols, kā arī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts kriminālprocess.

 

Nobrauca no ceļa

  1. jūnijā Slampes pagastā vīrietis vadīja automašīnu «Hyundai Getz» un nobrauca no ceļa braucamās daļas, un apgāzās. Negadījumā tika bojāts ceļa stabiņš, kā arī autovadītājs guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Nozog trimeri

  1. jūnijā Tukuma novada Smārdes pagastā privātīpašumam tika uzlauztas durvis un no tā nozagts trimmeris «Husqvarna». Nodarīts materiālais zaudējums 410 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *