Aicina piedalīties biznesa ideju konkursā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) ir atklājusi uzņēmējdarbības kustību #Trāpiarideju. Tā līdz 6. septembrim aicina iedzīvotājus no 18 gadu vecuma uzdrīkstēties iesniegt savas biznesa idejas konkursā “Ideju kauss 2022”, lai pretendētu uz finansējumu sava biznesa uzsākšanai.

LIAA inovatīvo biznesa ideju konkursu “Ideju kauss”, kurā ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 18 gadiem ir aicināts piedalīties, organizē 14. reizi. Ņemot vērā šī gada konkursa konceptu #Trāpiarideju, par atklāšanas pasākuma norises vietu simboliski izvēlēti Sporta pils dārzi, iedrošinot sabiedrību aktīvi ģenerēt biznesa idejas un pārbaudīt konkursā “Ideju kauss”.

 

Konkursa atklāšanas pasākumā ar pieredzes stāstiem, kādēļ nebaidīties no debijas uzņēmējdarbībā, bet gan realizēt savu biznesa ideju, dalījās tādas personības kā Vides risinājumu institūta dibinātājs un uzņēmējs Gundars Skudriņš, elektrizēta bezceļu dēļa “Bruntor” (iepriekš “Rhino Board”) risinājuma autors Raimonds Jurgelis, apgaismojuma laternās integrētās elektroauto uzlādes stacijas “SimpleCharge” autors Kārlis Mendziņš un mikroaļģu audzēšanas iekārtas “Algae Tree” (iepriekš “MAG”) gaisa uzlabošanai idejas autore Alise Jēkabsone.

 

Kā atklāšanas pasākumā uzsvēra konkursa pērnā gada uzvarētājs, idejas “Rhino Board” autors Raimonds Jurgelis, galvenais ir degsme acīs no pirmā idejas mirkļa: “Tas palīdz arī grūtos brīžos atcerēties, ka ideja ir jāattīsta, jālolo, pie tās jāstrādā. Ilgais darbs, kas pagāja no konkursa “Ideju kauss” līdz brīdim, kad reāli ieraudzījām produktu, bija kā maza bērna piedzimšana. Katru dienu redzēju attīstību, tāpēc novēlu, lai konkursā piesakās visi sapņotāji, mērķētāji un darītāji.”

 

Pieteikšanās Latvijas lielākajam inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss” ir atvērta līdz 6. septembrim. Pretendenti savas biznesa idejas var iesniegt, elektroniski reģistējoties un piesakot dalību šeit: ej.uz/IdejuKauss2022. Profesionāla vērtēšanas komisija spēcīgākos kandidātus virzīs konkursa otrajā kārtā. Plašāka informācija atrodama mājaslapā www.idejukauss.lv.

 

Konkursa “Ideju kauss 2022” gaitā dalībnieki apgūs un papildinās biznesa zināšanas, pilnveidos savu ideju un sacentīsies par naudas balvām no 1 500 līdz 10 000 eiro biznesa uzsākšanai. Šogad balvas tiks piešķirtas 12 ideju autoriem. Balvas nodrošina LIAA un Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).

Komentāri

  1. tās idejas, kuras būs labas, gan jau pārdos tālāk, laba ideja ir jācenšas realizēt pašam nevis ar to plātīties apkārt

    1. Pirms valdiba lai sakarto nodoklu politiku..lai biznesmenisi neizput jau pirmajaa gadaa

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *