ir.lv

Plūdu radītie zaudējumi Ogrē pārsniegs 50 000 latu

Kā liecina apdrošināšanas sabiedrības «Balta» (RSA Grupa) jaunākā informācija, tad šī gada plūdi un pali klientiem jau radījuši zaudējumus vairāk nekā 50 000 latu apmērā, kas lielākoties saistīti ar plūdiem Ogrē. Līdz šim apdrošinātājs no šī reģiona saņēmis 24 atlīdzību pieteikumus

Kā liecina apdrošināšanas sabiedrības «Balta» (RSA Grupa) jaunākā informācija, tad šī gada plūdi un pali klientiem jau radījuši zaudējumus vairāk nekā 50 000 latu apmērā, kas lielākoties saistīti ar plūdiem Ogrē. Līdz šim apdrošinātājs no šī reģiona saņēmis 24 atlīdzību pieteikumus, gatavojoties arī pieteikumu skaita pieaugumam no citām apdraudētajām teritorijām Latvijā.

«Balta» 17. aprīlī nosūtīja savus ekspertus uz Ogri, lai apsekotu plūdu radītos postījumus un sniegtu operatīvu palīdzību klientiem. Tos klientus, kuru mājokļi plūdos bija stipri cietuši un kuros nebija iespējams uzturēties, izmitināja viesnīcā. Šādu iespēju izmantoja seši klienti, tāpat klientiem tika piedāvāta iespēja izmantot avansa maksājumu par nodarītajiem zaudējumiem.

Pašlaik saņemam zvanus no klientiem Ogrē par ūdens atkāpšanos, tāpēc pašā tuvākajā laikā plānojam doties otrreizējā apskatē un veikt postījumu apmēru apzināšanu. Pašreizējās aplēses liecina, ka līdz šim brīdim plūdu radītie zaudējumi Ogrē pārsniegs 50 000 latu, šī summa noteikti pieaugs. Kopumā visā Latvijā plūdi var sasniegt pat 2010. gada apmērus, kad klientiem atlīdzinājām zaudējumus 230 000 latu vērtībā. Operatīva informācija no Pļaviņām, Daugavpils, Krāslavas, Valmieras, Līvāniem un citām kritiskajām vietām pagaidām nav pieejama, taču paredzam, ka nākamās nedēļas sākumā saņemsim pieteikumus arī no šiem reģioniem.

Eksperti seko līdzi notikumiem arī citās pilsētās, lai vajadzības gadījumā klientiem sniegtu operatīvu palīdzību un iesaistītu savus ekspertu postījumu novērtēšanā. Eksperti seko līdzi informācijai par plūdu iespējām arī Valmierā un Gulbenē, lai spētu operatīvi reaģēt atbilstoši situācijai. «Balta» aicina klientus, kuru īpašumus ir skāruši plūdi un kuriem ir nepieciešama palīdzība, kontaktēties ar atlīdzību kontaktcentru, zvanot uz tālruni 67533375.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *